Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

DiRT Showdown

Recommended Posts

Poster : s5a71u.jpg

 

Numele jocului : DiRT Showdown

 

Descriere : Dirt Showdown va avea loc in arene de competitii, fiind o deviere de la seria principala Dirt, care este la baza un simulator auto. Noul joc va contine acrobatii, accidente si un gameplay care duce mai mult spre genul arcade. Multiplayer-ul va fi online sau prin split screen, urmand sa incorporeze si o platforma de socializare.

 

Dirt Showdown va avea mai multe moduri de joc, precum Hoonigan Events, (Smash Hunters - jucatorii trebuie sa loveasca anumite obiecte intr-o limita de timp, Trick Rush - acrobatii punctate), Head 2 Head - doi concurenti se afla in competitie directa), Lap Attack, Eliminator si Domination. Domination va fi, probabil, cel mai asteptat mod, jucatorii trebuind sa distruga masinile oponentilor sau sa se fereasca de atacul celorlalti.

Cerinte de sistem : Acest joc nu ruleaza pe sistemul de operare windows xp sp2/sp3.Va trebuie Vista SP2 sau Win 7.

 

DiRT Showdown Minimum System Requirements

 

OS: Windows Vista / Windows 7

 

CPU: AMD Athlon 64 x2 / Intel Pentium D @ 3.2GHz

 

RAM: 2 GB

 

GPU: AMD HD2000 Series / Nvidia 8000 Series

 

HDD: 15 GB Hard Drive Space

 

DX: 11

 

AUDIO: DirectX Compatible Sound Card

 

OTHER: Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive

 

DiRT Showdown Recommended System Requirements

 

OS: Windows Vista / Windows 7 64 bit

 

CPU: AMD Bulldozer / Intel Core i7

 

GPU: AMD HD6000 Series / Nvidia GTX500 Series

 

DX: 11

 

RAM: 4GB

 

Trailer :

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut la un prieten dar nu mi s-a parut cine stie ce . Puteti sa il incercati poate o sa va placa !

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut la un prieten dar nu mi s-a parut cine stie ce . Puteti sa il incercati poate o sa va placa !

Daca nu te superi, ce sistem de operare avea prietenul ala la care ai vazut jocul ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ii cunosc foarte bine sistemul dar in orice caz are un sistem foarte bun pentru ca joaca multe jocuri cum ar fi L.A Noire sau GTA IV la rezolutie maxima fara sa ii frameze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos.Clipul imi aduce aminte de Grid :X . Il voi incerca. Chiar daca imi va exploda calculatorul cu 7600GS-ul meu :]]

Share this post


Link to post
Share on other sites

DiRT parerea mea, a fost tot timpul peste NFS, chiar si RUN ... iar acest DiRT m-a dat pe spate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc extraordinar,nu ar fi de mirare pentru ca in toata colectia DIRT sunt jocuri bune,care trebuiesc neapart jucate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu le am eu cu jocurile astea dar e destul de frumos o sa il incerc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Observ ca iti trebuie pc foarte tare ca sa poti sa te joci linistit acest joc. Seamana unpic cu FlatOut, pt ca si acolo sunt anumite tipuri de curse, acrobatii, distrugeri, cam ca astea. Oricum pare dragut...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dirt 1,2,3 sunt cele mai bune jocuri de raliuri avand o grafica care se vede in fiecare serie ca fiind imbunatatita. Acuma cateva saptamanii am terminat Dirt 3,ce pot sa zic cu toate la maxim jocul parca e in realitate,dar e foarte foarte greu sa joci "sa faci" cursa chiar si pe mediu,dupa parerea mea controlul la masina este foarte greu sa il stapanesti,dar in ciuda acestui fapt cursele sunt foarte frumoase si asa mai departe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dirt 1,2,3 sunt cele mai bune jocuri de raliuri avand o grafica care se vede in fiecare serie ca fiind imbunatatita. Acuma cateva saptamanii am terminat Dirt 3,ce pot sa zic cu toate la maxim jocul parca e in realitate,dar e foarte foarte greu sa joci "sa faci" cursa chiar si pe mediu,dupa parerea mea controlul la masina este foarte greu sa il stapanesti,dar in ciuda acestui fapt cursele sunt foarte frumoase si asa mai departe.

 

Cu volanul sau cel putin un Gamepad cu modulatie gen xbox poti juca linistit pe medium si sa te chinui putin pe hard . E o placere sa joci cu volanul acest joc.

L-am jucat pe 3D si cu volan , era cat mai aproape de realitate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut . care poate sa imi spuna ce marime are jocul ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frate cand am vrut sa il instalez . m-a pus sa instalez si Steam si inca un program . Asta este normal ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut . care poate sa imi spuna ce marime are jocul ?

15 GB.

Frate cand am vrut sa il instalez . m-a pus sa instalez si Steam si inca un program . Asta este normal ?

Nu stiu nimic in legatura cu asta.

 

Si nu mai fa double post ca te suspend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dirt un joc minunat care merita jucat, nu numai acesta ci toata colectia.

Imi vine cateodata sa imi iau toata colectia si sa ma joc in continuu, dar pacat ca timpul nu e de acord..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...