Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

rickross

Cum se aleg liderii !

9 posts in this topic

Deschid un topic aici Despre cum credeti voi ca se aleg Liderii ! Eu zic ca liderii se aleg la vrajeala adica daca te intelegi bine cu deezy esti LIDER !!! Sinceri sa fim asa e ! astept si parerile voastre .

Eu zic ca se aleg dupa anumite criterii,si dupa cum a fost facuta cererea.Daca cererea e bine facuta ai sanse sa fii ales ca lider.Daca ai facut-o aiurea nu ai nici o sansa.

Se aleg aiurea,de ce? ca multi stau 1,2 saptamani si se satura,ma voi gandi si la chestia asta ,posibil sa scot lideri,sa jucati fara lider.

O propunere: Cand alegeti un lider il alegeti si dupa vechimea din factiunea respectiva , atunci va dati seama daca sta mai mult de 1-2 saptamani fiindca daca a stat 2 -3 luni in factiunea respectiva ..ca lider sigur sta mai mult

Eu cred ca se aleg si dupa cunostinte,ceia ce nu e 1 lucru bun. [inca Ceva] Ar treb alesi leaderi cu vechime la factiunea aia ,nu sa intre si sa nu se descurce,parerea mea

Eu cred ca se aleg si dupa cunostinte,ceia ce nu e 1 lucru bun. [inca Ceva] Ar treb alesi leaderi cu vechime la factiunea aia ,nu sa intre si sa nu se descurce,parerea mea

exact

ps. akim a fost in lcn dupa 4 ianuarie si acum e lider ykz :bananadance:

Deschid un topic aici Despre cum credeti voi ca se aleg Liderii ! Eu zic ca liderii se aleg la vrajeala adica daca te intelegi bine cu deezy esti LIDER !!! Sinceri sa fim asa e ! astept si parerile voastre .

de ce te oftici ?

propune :bananadance:

duma, cand eram eu leader PD, unii fosti mafioti mari de tot au putut sa intre in PD, dc ? sti dece ? ptr ca nu au fost postati la intrarea in mafie, si trebuia sa-i primesc in PD, tot asa mi sa intamplat si mie nu am fost postat la intrearea mea in LCN si am voie in YKZ. te oftici si tu ?

P.S. Sharp, de cand se ocupa deezy de leaderi merge bine treaba, toata lumea sta peste 1 luna.

Liderii se aleg asa cum trebuie.

"daca te intelegi bine cu deezy esti LIDER" , nu e asa.

Cele mai importante lucruri :

1. vechime in comunitate

2. activitate forum

3. activitate server

4. mentalitate

Closed.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.