Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AndreiTMB

Bye eGaming.

Recommended Posts

Salut. Dupa 5 luni de joc pe eGaming am luat aceasta decizie. Dupa ce am mai luat-o si in trecut de vreo 3-4 ori dar am revenit aceasta va fi definitiva , mi-am dat seama ca viata este mult prea frumoasa si trebuia traita decat sa stai sa joci SA:MP. Voi mai activa cate putin doar pe forum. Pentru cei care i-am suparat in aceste 5 luni imi cer scuze. :-h

Share this post


Link to post
Share on other sites

La revedere si bafta pe comunitatea viitoare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numai bine. Succes in viata. Remember !

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Multe succesuri !"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun Venit! [Welcome Topics]

Voi postati de "Ramas bun, bye , la revedere etc. "

 

ON: Sanatate in viata reala ! Poate o sa te intorci candva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totul tine de a sti cum sa privesti jocul si sa stii care-s prioritatile tale carora trebuie sa le acorzi mai mult timp! Totusi, bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai frate te-ai retras de 1234456789 ori te-i reintors de 3456783245 ori , acuma vrei sa zici ca nu mai joci samp sau ce? daca intreb 2-3 persoane aflu imediat pe ce comunitate joci asa ca , nu te mai da tu acuma mare important ca ai jucat 5 luni ca nu stiu ce , ai fost un nimeni a comunitati si asa vei ramane de acum in colo , hai salut si bafta pe samp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnule Sorryn . Dupa ce ca ai mintit atata timp ca esti frate cu DANNY97 si defapt tu erai clona ... nu stiu cine esti tu sa critici pe altii. Si Marci. daca adminii cred ca nu am facut topicul unde trebuie imi asum responsabilitatea de a primi pedeapsa meritata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bafta in continuare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bafta ! And have fun in vara ! ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Succes in continuare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ultima oara cand va spun. Nu mai postati aici pentru a ne informa despre situatia activitatii voastre pe SaMp. O sa trec la sanctiuni.

Daca nu mai activezi pe forum e ok, daca nu mai activezi pe SaMp nu e sectiunea potrivita in care postati.

Lock. Urmatorul topic de tipul acesta va fi sanctionat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...