Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

StrOmBerG

Cea mai mare prima din ISTORIA Romaniei! Paszkany arunca milioanele in AER pentru Liga! Cat ia fiecare jucator

Recommended Posts

Β 

Sefilor CFR-ului nu le-a convenit tragerea la sorti din preliminariile Ligii, dar sunt siguri ca Andone va duce echipa in turul urmator.

cea-mai-mare-prima-din-istoria-romaniei-paszkany-arunca-milioanele-in-aer-pentru-liga-cat-ia-fiecare-jucator_size1.jpg Pentru a-i motiva pe jucatori, Paszkany le promite o prima uriasa jucatorilor sai! Vor lua 50.000 de euro de fiecare daca reusesc sa duca CFR-ul pentru a treia oara in istorie in grupele Champions League! Paszkany e sigur ca rezultatele slabe obtinute in amicale contra echipelor din Cehia nu vor conta si ii transmite lui Andone ca job-ul sau nu depinde de rezultatul dublei cu Slovan.

Β 

"Fiecare dintre baieti va primi cate 50.000 de euro in cazul in care ne calificam in grupe. Oricum, soarta lui Andone nu depinde de asta. Am pierdut cu Plzen si Sparta Praga in amicale vara asta, dar au fost numai amicale si nu cred ca asta va conta cu Slovan. Sunt sigur ca ne vor lua in serios si nu vor cadea in capcana!", a spus Paszkany la Transilvania Look.

Β 

sursa: sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa mine, si se si vede ca in comparatie cu lot-ul de acum 2 ani, acesta este mult mai valoros, chiar daca in amicale nu s-a prea descurcat eu unul cred ca va reusi sa ajunga in grupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CFR a urcat mult in clasament fata de acum cativa ani in urma, are un lot valoros acuma,inainte nu era asa valoros.

E posibil sa reuseasca sa intre in grupe, oricum noi ii uram succes :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai isi scoate mult mai multi bani daca se califica in grupe, fata de cat le da el jucatorilor, nu are cum sa iasa in pierdere

Share this post


Link to post
Share on other sites

bv lor sunt cei mai buni!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...