Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MityD

Asta e Steaua, varianta 2013! Reghe a anuntat echipa de START pentru meciul cu Chiajna! Vezi care sunt cele PATRU schimbari:

Recommended Posts

Becali a promis ca nu se mai baga, insa nu s-a putut abtine. A dezvaluit in direct la Sport.ro toate surprizele pregatite de Laurentiu Reghecampf pentru debutul in Liga I cu fosta sa echipa - Chiajna.

 

Tatarusanu ramane titular, in timp ce Dumitras va ocupa postul de fundas dreapta. Gardos revine in primul 11 iar Pintilii si Rocha sunt si ei titulari. Tibi Balan in locul lui Rusescu e singura dilema a antrenorului stelist.

 

 

asta-e-steaua-varianta-2013-reghe-a-anuntat-echipa-de-start-pentru-meciul-cu-chiajna-vezi-care-sunt-cele_size1.jpg

 

 

"Se stie cum vom juca, mi-a spus Reghe. In fata probleme sunt doar la cine va fi in spatele lui Rocha - Rusescu sau Tibi Balan si langa Bourceanu. In rest, se stie: Chipciu, Tanase, Rocha in fata, Dumitras, Gardos, Chiriches, Latovlevici, in aparare", Becali la Sport.ro.

 

 

Cum va arata Steaua in prima etapa: Tatarusanu - Dumitras, Gardos, Chiriches, Latovlevici, Bourceanu, Pintilii, Chipciu, Tanase - Rusescu, Rocha .

 

 

 

Sursa:http://sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper ca Becali sa se tina de cuvant si Steaua sa joace bine dupa tactica gandita de Reghe.

 

Prima echipa de start mi se pare una foarte buna si sper sa castige Steaua acest campionat pentru ca dupa parerea mea are cel mai bun lot .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steaua are si ea un lot bun , nu am ce zice.

Sigur v-a castiga cu Chiajna, Reghe are tactica bine gandita.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...