Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Renegade221

[Prezentare]Syndicate

Recommended Posts

Poster : s67jnp.jpg

 

Numele jocului : Syndicate

 

Descriere : 2069 - Fara sa mai fie controlata de politicieni, lumea dezvoltata este divizata in regiuni controlate de mega-corporatii cunoscute ca Sindicate. Acestea au revolutionat modul in care consumatorul interactioneaza cu lumea digitala. Este necesar un dispozitiv pentru a accesa universul digital, asa ca Sindicatele pun la dispozitie optiunea implantarii unui cip neural.

 

Civilii se ingramadesc sa primeasca cate unul si se bucura de ce ofera Sindicatele: servicii medicala, bancare, asigurari, educatie, entertainment sau locuri de munca. Un pachet complet. Un stil de viata complet. In schimbul acestora Sindicatele au obtinut un control fara precedent asupra oamenilor si comportamentului acestora. Fara supravegerea guvernelor, afacerile s-au transformat in razboi. Sindicatele sunt dispuse sa faca orice pentru dominarea pietei

 

Cerinte de sistem :

 

Minim

 

Processor Core 2 Duo E4600 2.4GHz or Athlon 64 X2 4600+

Video Card GeForce 8800 GS or Radeon HD 4650 1GB

Memory 2 GB

OS Win Xp

HDD Space 12 GB

 

Recomandat

 

Processor Core 2 Quad Q6400 2.13GHz or Athlon II X3 440

Video Card GeForce GT 545 DDR5 or Radeon HD 4850

Memory 4 GB

OS Windows XP, Windows Vista, Windows 7

HDD Space 12 GB

 

Trailer :

 

Like / Comment / Rate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow , numa' bine in decembrie imi fac un PcGaming cu 16gb rami si restu si pot sa'l joc si eu linistit :D:X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc absolut superb , il recomand !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc destul de ok la prima vedere.. dar m-am saturat de acest tip de jocuri. Acum producatorii de jocuri imbina FPS cu Sci-Fi .. Cei de la EA ar trebui sa se axeze mai mult pe jocul Battlefield 3,sa corecteze bugurile in modul multiplayer fiindca sunt o gramada si sa nu mai lanseze DLC-uri in bataie de joc ,doar pentru bani ca vezi doamne le-o cumpara cineva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte frumos.. pacat ca nu am pc pentru el

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie, sincer, nu-mi prea place jocu asta... Nu imi plac in general shooterele, iar grafica (dupa trailer) nu mi se pare extraordinara. Cred ca mai frumos este un crysis 2 sau un alien vs predator :-??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos jocul.Are o grafica foate buna.Recomand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer e un joc foarte frumos din cate am vazut in trailer.

Dar iti trebuie si un PC cat de cat bun ca sa il joci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafica foarte buna, impresionant. Prima data am crezut ca are legatura cu SRTT, dar nu are nici-o legatura. Nu-ti cere prea mult, ma tine pc-ul sa-l joc. :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafica m-a impresionat cel mai tare. Bestiala, imi place foarte mult. Din trailer pare interesant jocul, cred c-am sa-l incerc cat de curand, ma bazez si pe spusele altora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate vad e foarte frumos joc-ul, dar din pacate nu-mi rezista PC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am downloadat si eu dimineata , e foarte bun jocu , cerintele nu sunt deloc mari .. nu cred ca nu are cum sa nu va mearga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos joc,are o graficai impecabila iar miscarile pe care le face si abilitatiile caracterului sunt uimitoare.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...