Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

GotRullezz

Erau obositi de la antrenamente, de aia se clatinau asa!" Prima REACTIE a lui Reghe dupa ce a vazut imaginile cu Nikolici si Matei! Ce se va intampla

Recommended Posts

Imagini incredibile surprinse noaptea trecuta in centrul Bucurestiului de paparazzi Cancan. Nikolici si Gabi Matei s-au imbatat in ultimul hal.

Β 

imagini-incredibile-nikolici-si-gabi-matei-morti-de-beti-in-centrul-bucurestiului-prima-reactie-a-lui_size1.jpg

Β 

Β 

"Am vazut despre ce este vorba. Este normal sa se clatine asa, sunt putin obositi de la atatea antrenamente...", a fost primul comentariu facut in gluma de Laurentiu Reghecampf la Ora Exacta in Sport.

Antrenorul Stelei si-a schimbat insa repede atitudinea si a anuntat, pe un ton serios, ca Nikolici si Gabi Matei vor plati pentru ceea ce s-a intamplat noaptea trecuta.

"Normal ca nu sunt de acord cu asa ceva. Am mai vorbit cu ei, le-am spus sa aiba grija in timpul liber, pentru ca sunt expusi. O sa avem o discutie cu ei luni, vom vedea ce decizie vom lua. Cu siguranta se vor alege cu o amenda, nu putem sa trecem peste acest incident."

Β 

"Repet, nu sunt de acord cu ce au facut, dar spun ca nu sunt ei nici primii, nici ultimii fotbalisti care au facut asa ceva.", a mai spus Reghecampf

Β 

Β 

sursa: sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...