Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Frosty93

Daniel Craig l-a ales pe urmatorul agent 007

Recommended Posts

Esti pregatit pentru primul James Bond de culoare?

 

Dupa premiera impunatoare din Londra, Agentul 007 Daniel Craig a ajuns in Paris si Roma pentru a promova Skyfall.

 

Bond 24 se va lansa in 2014 si ar putea avea o poveste comuna cu Bond 25. Pentru aceste filme Daniel Craig are deja semnat un contract cu cei de la Eon Productions, ramane de vazut daca productorii il vor pastra tinand cont ca actorul are deja 44 de ani.

daniel-craig-l-a-ales-pe-urmatorul-james-bond_1.jpg

 

Se pare ca producatorii seriei James Bond il au in vizor pe actorul de culoare Idris Elba (Thor), pentru a prelua celebra partitura pe viitor. Starul lui "Skyfall", Naomie Harris, a confirmat "din greseala" in timpul unui interviu pentru Huffington Post ca a existat o intalnire recenta intre producatorii francizei Bond si Idris Elba in vederea preluarii de catre a acesta, pe viitor, a rolului principal.

 

 

"Nu mi-am dat seama ca despre asta s-a vorbit la intalnire, insa am jucat apoi alaturi de Idris si el mi-a povestit ca s-a intalnit cu Barbara Broccoli (producatoarea seriei James Bond). In urma discutiilor, pare ca exista intr-adevar, in viitor, posibilitatea de a se orienta catre un James Bond de culoare", a explicat actrita. "Iar eu as vota fara ezitari pentru Idris, pentru ca, tocmai am terminat filmarile alaturi de el, este un tip pe cinste", a mai spus Harris care a lucrat cu Elba la pelicula Mandela: Long Walk to Freedom (2013).

 

bradley-cooper-votat-de-revista-people-cel-mai-sexy-barbat-din-lume-in-2011_1.jpg

Elba a declarat ca este dornic sa preia atributiile lui Bond si a venit chiar si cu unele argumente. A adus in discutie faptul ca este britanic si poate flirta si consuma alcool la fel de bine ca fostii actori din franciza.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...