Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

GotRullezz

Ce nebunie! Becali a dat 30.000 de euro ca sa-si amestece ceaiul de dimineata! Aroganta suprema inainte de derby: unde se duc banii din Europa League

Recommended Posts

In stilul caracteristic, patronul Stelei face noi dezvaluiri incredibile; de aceasta data, despre noua sa 'achizitie'. Mai nou, acesta se lauda ca si-a cumparat cel mai tare TACAM: o lingurita de aur in valoare de, tineti-va bine, 30.000 de euro! 1.gif

Β 

Dupa ce s-a laudat ca are nobletea in sange si ca nu poate manca decat cu tacamuri de aur, Becali a facut o dezvaluire naucitoare, in direct la Realitatea.

Β 

ce-nebunie-becali-a-dat-30-000-de-euro-ca-sa-si-amestece-ceaiul-de-dimineata-aroganta-suprema-inainte_size1.jpg

Β 

"Mie imi place luxul, am noblete in sange. Asta nu inseamna ca nu mananc si cu mana, daca nu am furculita, dar e altceva cand mananci ciorba cu lingura de aur. Am dat 30 de mii de euro pe un set de tacamuri; sunt singurul din casa care le foloseste, nevasta mea si mama nu vor sa le foloseasca. Simt mai repede cu lingura de aur, ia o lingura de aur si bag-o intr-un ceai; sa vezi cum moleculele transmit caldura si simti imediat ce temperatura are ceaiul.", a dezvaluit Becali la Realitatea.

Β 

Fanii Stelei au inceput imediat sa glumeasca pe seama rivalilor, spunand ca lingurita cumparata de Becali valoreaza mai mult decat salariile platite de Dinamo in fiecare luna.

Β 

Β 

sursa: sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te-ai gandit mult inainte sa postezi stirea asta de 2 lei? De parca intereseaza pe cineva ce lingurita si-a luat ciobanu'...

Β 

"Mie imi place luxul, am noblete in sange." Incredibil, cum crede el ca are noblete in sange si neam de neamu lui au crescut la coada vacii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are noblete in sange de cand a dat de bani presupun, intradevar, neinteresanta stirea, dar daca are bani sa-si asemenea tacamuri, ar trebui sa nu mai fie asa "zgarcit" si sa investeasca mai mult in transferuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe Becali nu il intereseaza banii sa nu uitatam ca are un palat plin de aur si poate chiar si 1 miliard 2 de euro.30 de mii de euro la el sunt bani de seminte.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...