Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Marci

Marius Şumudică a semnat cu "U" Cluj

Recommended Posts

"De mâine mă prezint la antrenamente"

 

sumudica.jpg?width=610

 

Marius Şumudică a confirmat pentru ProSport că s-a înţeles cu Universitatea Cluj. Tehnicianul de 41 de ani îşi va începe munca la noua echipă de mâine şi va fi pe bancă la meciul cu Rapid, din această etapă.

 

“Am semnat până în vară cu Universitatea, voi sta pe bancă la meciul cu Rapid. De mâine voi fi prezent la antrenamentele echipei”, a spus Şumudică pentru www.prosport.ro

 

Imediat după ce Călin şi Gheorghiţă Bultoc au ajuns la o înţelegere cu Florian Walter pentru preluarea "Universităţii" Cluj, noii proprietari au rezolvat şi problema antrenorului.

 

Aşa cum ProSport a scris în ediţia tipărită de astăzi, în "pole position" pentru preluarea echipei se afla Marius Şumudică, iar fraţii Bultoc l-au convins pe acesta să semneze în urmă cu puţin timp.În aceste condiţii, fostul atacant al Rapidului va debuta pe banca "şepcilor roşii" chiar în meciul cu echipa sa de suflet, ce se va disputa la Cluj, pe 12 noiembrie.

 

Sursa: www.prosport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumudica este un aNtreNor ok spune tot pe fata nu stiu daca e bine pt el ... oricum "U" din cate stiu va fi preluata de altcineva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Locul lui e la Rapid. Pacat ca cei de acolo nu fac un staff cu fost jucatori Rapidisti, cu el antrenor, un Adi Iencsi team manager, un Nae Stanciu director sportiv, etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca o alta co.incidenta, debuteaza contra Rapidului, ma astept la un meci frumos si curat din partea ambelor echipe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , chiar LUNI joaca contra RAPIDULUI , si cred ca va debuta cu o victorie de 2 - 1 pentru ”U” Cluj !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...