Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Makaveli

Adio sarmale şi cârnaţi! Reghecampf le-a pregătit jucătorilor un program special: "Va fi foarte greu!"

Recommended Posts

Reghe a lăsat Brazilia şi s-a întors în ţară pentru petrecerea de Revelion. Antrenorul a petrecut alături de Gigi Becali şi unul dintre managerii Stelei. Reghe s-a gândit la echipă chiar şi în "noaptea dintre ani" şi a conceput un program special pentru jucători: "Va fi foarte greu!" este mesajul antrenorului pentru jucători.

 

steaua.jpg?width=610

 

"Pentru mine, pentru noi, anul a fost foarte bun. Deocamdată suntem pe un drum bun, am reuşit să ne calificăm în primăvara europeană, am reuşit să facem acea distanţă pe care ne-o doream la începutul campionatului, şi anume să avem 10-15 puncte faţă de echipele cu care ne batem pentru a câştiga campionatul", a spus Laurenţiu Reghecampf pentru Dolce Sport.

 

Steliştii pot spune adio sarmale şi cârnaţi: "Va fi o perioadă foarte grea"

 

"Va fi o perioadă foarte grea, o perioadă în care jucătorii vor avea parte de 3 antrenamente, dar eu cred că sunt obişnuiţi cu ceea ce am făcut noi până acum şi nu cred că vor fi probleme", a mai spus Reghecampf.

 

Iată programul de pregătire al Stelei înaintea meciului cu Ajax

 

- 7 ianuarie - vizita medicala

 

- 7-9 ianuarie - cantonament la Izvorani

 

- 10-24 ianuarie - cantonament Spania, la Malaga

 

- 25-27 ianuarie - antrenamente la Bucuresti

 

- 28 ianuarie - 8 februarie - cantonament în Spania sau Turcia

 

Steaua joacă primul meci din dubla cu Ajax pe 14 februarie, în deplasare.

 

Sursa: ProSport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

La cat au mancat de sarbatori acum , cred ca ar trebuie sa treaca la treaba :)). Cred ca Rocha are 130 de Kg :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este bine ca incepe tare cu jucatori ca sa mai de-a jos din kg puse de sarbatori

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...