Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lykke

MM Stoica prezintă noutăţile de la Steaua: "Sînt doi de care ne-am cam bătut joc"

Recommended Posts

548673-rkx1462-mihai-stoica-saluta-galer

 

 

Steliştii se vor reuni mîine pentru retur. Mihai Stoica a vorbit despre fotbaliştii care vor completa lotul lui Laurenţiu Reghecampf şi spune că  are încredere şi în cei doi jucători care au fost împrumutaţi la U Cluj:Lupu şi Năstăsie.

"Ne reunim cu gîndul de a ne califica în grupele Champions League. E normal să ne reluăm pregătirile primii, pentru că jucăm în Europa League pe 14 februarie, cu Ajax.

Noutăţi? Doru Bratu se va antrena 100%  şi va juca în meciurile amicale, în al doilea rînd s-au întors doi jucători de care ne-am cam bătut joc, Năstăsie şi Lupu, pentru că i-am trimis la U Cluj, fără să ştim ce va fi acolo, a fost transferat Iancu, de la Viitorul Constanţa, liderul generaţiei sale, şi sînt şanse foarte mari ca Tatu să revină, am ajuns la o înţelegere cu impresarul lui.

A fost jucătorul nostru un an şi acum am considerat că ne poate ajuta, am vrut să dublăm postul lui Rusescu", a declarat Mihai Stoica pentru Dolce Sport.

 

SURSA: www.gsp.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...