Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

Pacific Rim

Recommended Posts

-Poster : MV5BMTkzMDg2MTU5MV5BMl5BanBnXkFtZTcwODA2
 

-Regia / Autori :  Travis Beacham si Guillermo del Toro

 

-Roluri / Actori : Idris Elba, Charlie Hunnam si Rinko Kikuchi

 

-Gen : Action | Adventure | Sci-Fi

 

-Data lansarii :  12 July 2013

 

-Scurta Prezentare :
Când mii de creaturi monstruoase, Kaiju, încep să iasă din apele oceanelor, un război nimicitor se dezlănţuie între oameni şi periculoşii inamici. Pentru a face faţă atacurilor, arme speciale sunt create: roboţi gigantici, denumiţi Jaeger-i şi controlaţi simultan de doi piloţi ale căror minţi sunt conectate prin punţi neuronale. Dar chiar şi roboţii se dovedesc lipsiţi de apărare în faţa distrugătorilor Kaiju şi, în pragul înfrângerii, rasa umană apelează la un fost pilot şi la ucenica lui, care conduc un legendar dar aparent învechit Jaeger din trecut. Împreună, cei doi vor deveni ultima speranţă a omenirii în faţa Apocalipsei.

 

-Sursa : http://www.imdb.com/title/tt1663662/?ref_=sr_1

 

-Trailer :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am cum sa comentez un film care inca nu a aparut... Nu inteleg de ce l-ai postat daca filmul inca nu a aparut.. 

Ce pot sa spun.. Pare interesant din trailer, cand o sa apara o sa il vizionez si tocmai atunci o sa pot sa imi las o parere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa trailer este interesant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa trailer imi pot da seama ca este un film foarte palpitand, mie unul imi plac aceste genuri de filme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesant dupa trailer dar sa il vedem tot :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am cum sa comentez un film care inca nu a aparut... Nu inteleg de ce l-ai postat daca filmul inca nu a aparut.. 

Ce pot sa spun.. Pare interesant din trailer, cand o sa apara o sa il vizionez si tocmai atunci o sa pot sa imi las o parere.

Da cine ti-a spus sa-l comentezi?Eu l-am postat ca in viitor sa aveti ce sa vizionati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si la acest film m-am uitat de vreo 10 ori la trailer, arata super super abia astept sa-l vad si pe acesta. 2013 o sa fie un an al filmelor reusite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merita vazut:X

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...