Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Yamaha

eG TV - LCN Harlem Shake

Recommended Posts

  • Titlu oficial: LCN Harlem Shake
  • Data lansării:16/03/2013
  • Gen: Harlem Shake
  • Durată: 1:14
  • Scurtă prezentare: Am auzit ca este la moda Harlem Shake, merita si LCN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos, ti-a iesit bine. Felicitari !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-a iesit foarte bine, dupa mine nu esti incepator, inca o data, multumesc YamaHa :*.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum am mai zis ,fa ceva cu claritatea aia . In rest, imi place , felicitari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A facut Taxi Harlem Shake , hai sa facem si noi , plagiatori ... cat ati stat sa va organizati sa faceti asta ... era o cearta pe /f :))

Hai Yakuza

PS: Yamaha iti dau like pentru efortul depus si ca ma inteleg bine cu tine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos, ti-a iesit bine. Felicitari !!!

 

Multumesc frumos :D

Ti-a iesit foarte bine, dupa mine nu esti incepator, inca o data, multumesc YamaHa :*.

Nu ai pentru ce, placerea mea.

 

Cum am mai zis ,fa ceva cu claritatea aia . In rest, imi place , felicitari.

Tu ai o problema cu claritatea videoclipurilor, pune-ti frate ochelari si o sa vezi mai bine. 

 

A facut Taxi Harlem Shake , hai sa facem si noi , plagiatori ... cat ati stat sa va organizati sa faceti asta ... era o cearta pe /f :))

Hai Yakuza

PS: Yamaha iti dau like pentru efortul depus si ca ma inteleg bine cu tine !

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit bine dar...sincer mai bine lasai Florin Salam- Saint Tropez =)) era mai shukar oricum gg o sa-ti dau like :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand felicitari pentru video.

Doi la mana, nu ai potrivit bine sunetul cu imaginea. La secunda 34 se opreste brusc melodia si el continua sa danseze, apoi la al doilea moment trebuia sa se inceapa acel Harlem Shake la si 50 spre 51, ati inceput prea tarziu.

Trei la mana, nu stiu ce cauta negativul lui Salam pe Harlem Shake, chiar daca e la inceput. :O

 

Taxi Harlem Shake este primul video de acest gen pe eGaming, nu ma deranjeaza ca fac si altii, dar macar sa faca ceva frumos. Mi-ar fi placut sa faca cineva ceva mai frumos decat Taxi Harlem Shake , dar nu s-a intamplat acest lucru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand felicitari pentru video.

Doi la mana, nu ai potrivit bine sunetul cu imaginea. La secunda 34 se opreste brusc melodia si el continua sa danseze, apoi la al doilea moment trebuia sa se inceapa acel Harlem Shake la si 50 spre 51, ati inceput prea tarziu.

Trei la mana, nu stiu ce cauta negativul lui Salam pe Harlem Shake, chiar daca e la inceput. :O

 

Taxi Harlem Shake este primul video de acest gen pe eGaming, nu ma deranjeaza ca fac si altii, dar macar sa faca ceva frumos. Mi-ar fi placut sa faca cineva ceva mai frumos decat Taxi Harlem Shake , dar nu s-a intamplat acest lucru.

Este un videoclip care l-am facut in 5 minute, nu am stat sa potrivesc secundele la melodie. Parerea mea este ca a iesit destul de bine, chiar daca tu ai fost primul care a facut un videoclip de acest gen , nu inseamna ca altii nu-si poate incerca norocul. 

La videoclipul tau, au fost mai multe locuri alese pentru a filma. Eu si cei din LCN cred ca am stat 10 minute sa filmam + vreo 5 minute sa-l fac . Apropo,nu trebuie sa fi asa increzut in privinta videocliplui tau,am spus si in videoclipul Gangster Life ca eu sunt incepator , o sa fac mai multe filme si o sa demonstrez mai mult. Ce sa zic, multumesc ca ai fost atat de atent la fiecare secunda ca sa vezi cum se misca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar nu am zis sa nu isi incerce nimeni norocul. Am zis ca mi-ar fi placut sa faca cineva ceva mai bine decat Taxi Harlem Shake. Si nu m-am legat de tine cu nimic, esti incepator, corect, si eu sunt. Ti-am spus pe primul rand " felicitari " in semn de respect. Am fost atent la secunde pentru ca asta e ideea ( la acel "boom" toti danseaza sau cand se termina melodia, se termina si dansul).

 

Nu am nimic cu nimeni ca fac acest gen de video, Doamne fereste, nu ma intelege gresit. Am mai spuso si o mai spun, as fi vrut sa vad ceva mai frumos, mai evoluat sa zic asa.

 

Eu inca o data iti spun felicitari pentru munca depusa, si te respect pentru ca ai incercat sa faci ceva frumos.

 

Imi pare rau ca vorbesti asa intepat cu mine, de parca ti-as fi dat cu ceva in cap, mi-am spus parerea despre video. Chiar nu am fost si nu am vrut sa par rautacios deloc, nu stiu de ce interpretezi altfel comentariul meu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar nu am zis sa nu isi incerce nimeni norocul. Am zis ca mi-ar fi placut sa faca cineva ceva mai bine decat Taxi Harlem Shake. Si nu m-am legat de tine cu nimic, esti incepator, corect, si eu sunt. Ti-am spus pe primul rand " felicitari " in semn de respect. Am fost atent la secunde pentru ca asta e ideea ( la acel "boom" toti danseaza sau cand se termina melodia, se termina si dansul).

 

Nu am nimic cu nimeni ca fac acest gen de video, Doamne fereste, nu ma intelege gresit. Am mai spuso si o mai spun, as fi vrut sa vad ceva mai frumos, mai evoluat sa zic asa.

 

Eu inca o data iti spun felicitari pentru munca depusa, si te respect pentru ca ai incercat sa faci ceva frumos.

 

Imi pare rau ca vorbesti asa intepat cu mine, de parca ti-as fi dat cu ceva in cap, mi-am spus parerea despre video. Chiar nu am fost si nu am vrut sa par rautacios deloc, nu stiu de ce interpretezi altfel comentariul meu.

Chiar nu am nimic cu tine Marci, doar ca si eu am simtit ca mi-ai spus-o intr-un mod ` intepat ` . Chiar ma bucur ca ti-ai dat cu parerea despre videoclipul meu, d-asta am si postat acest videoclip. Nici eu nu ti-am spus-o in semn de rautate dar mi-a picat ca si cum ai spune : Videoclipul meu e mult mai bun , degeaba incerci sa faci . In fine,nu mai conteaza. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A facut Taxi Harlem Shake , hai sa facem si noi , plagiatori ... cat ati stat sa va organizati sa faceti asta ... era o cearta pe /f :))

Hai Yakuza

PS: Yamaha iti dau like pentru efortul depus si ca ma inteleg bine cu tine !

Se vede ca esti un copil din comentariul lasat de tine.Pentru ca a luat silky colider tu zici hai Yakuza?...Este mai vechi decat tine si trb sa ii respecti decizia lui nagato ca nu a luat-o aiurea.

 

Yamaha , te-ai straduit si a iesit bine.Like.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A facut Taxi Harlem Shake , hai sa facem si noi , plagiatori ... cat ati stat sa va organizati sa faceti asta ... era o cearta pe /f :))

Hai Yakuza

PS: Yamaha iti dau like pentru efortul depus si ca ma inteleg bine cu tine !

Am scris asta deoarece eram nervos pe unii dintre colegii mei si pe leader , nu luati in seama ce a spus DopPadre , caci el este un copil inapt de 12 ani si nici nu stie despre ce este vorba , dar de caracterul lasa de dorit ...

PS : Yamaha faci niste filme foarte frumoase , dupa mine chiar nu esti incepator , mai ai inca un like !

Share this post


Link to post
Share on other sites

O reusita , te felicit !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar va multumesc frumos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte tare a iesit mi-a placut!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 :XBravo LCN SI yamaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...