Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

hiphop998

Alan&Kepa - 9Zeci

Recommended Posts

Nume trupa : Alan&Kepa

Nume piesa : 9Zeci

Link :

Ā 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de Ā frumoasa melodia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

noua zeciiiiiiiii :X Ā alan&kepa <3 :XĀ 

Share this post


Link to post
Share on other sites

destul de frumoasa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clipu asta e un fel de battle intre anii 1990 si 2013. Au cantat despre voi si nu v-ati prins. Clipu oricum e inspirat din Beat It a lu Michael Jackson (RIP). Misto clipu si piesa , cred ca se putea mai mult. Eu raman la Rakim , Nas , KRS-ONE , DJ Premier = Clonatu , Rimaru , Deliric1 , DJ DOX. Probabil multi o sa-mi sara-n cap ... am tupeu sa le spun si-n fata. Toti sunt niste clone comerciale , puteti mai mult decat clovnii astia doi , puneti mana si scrieti ceva mai interesant decat asta. Ii las pe adevaratii tatici ai rapului romanesc sa va faca autopsia: Deceneu , Vexatu Vexx , Dobrescu , Carbon , Jupiter (NEGRU) , Cheloo , Ombladon , K-Gula , Scanteie , USM & KST. Si nu in ultimul rand HAARP CORD ... zicand asta uitandu-ma in ochii vostrii ca Pacha si Cedry2k ascuns dupa el prapadinsu-se de ras. Copii , rapu e pe strada , nu pe forum. Vorba lu Sisu: Cam asta e strada. Vorba mea: Cam asta e forumu: PRAF !

Ā 

Toti discutati si nu faceti nimic pentru rapuĀ“ romanesc. Basescu e de vina si spuneti nu la droguri 24.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine nene ca vii tu repede sa te afli in treaba laudandu-te ca tu cunosti pe mai toti astia care fac rap romanesc, pe mine unul chiar nu ma intereseaza.

Uite cum e treaba:

Iti recomand sa te duci sa te dai cu capu` de ziduri ca Super Mario si sa te duci sa-ti asculti rap-u` tau.Oricum tu in 100 de ani nu o sa scrii cum scriu baietii astia doi.

Ok ,iti respect opinia..dar multi ca tine o sa spuna ca rap-ul romanesc nu e promovat destul,pai daca nu-l promovamĀ  pe forum-uri/site-uri/etc ,ATUNCI UNDE FRATE?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tinere raperas de duzina. In primul rand las-o mai moale , esti pe un forum nu pe tarla la oi cu ciomagu. Ia 10 porunci sfinte de la taticu tau:

Ā 

1) Ai 16 ani , nu ai voie sa asculti muzica asta. Taica-tu stie ca asculti ? Te ia si te da cu capu de toti peretii daca ar vedea cum scrii aici .. eu nu sunt taticu tau , sunt doar mai mare cu 7 ani.

2) La un battle MC raperas smecher pe forum ce esti nu poti intra. Esti minor si ala de la intrare te da in suturi afara , crede-ma.

3) Nu cunosc nici un rapper deasta de duzina... la un battle ii fumez , crede-ma. Sunt cifra 8 , priveste cerul si respira pustiu , esti doar la tastatura.

4) Te invit oricand la un battle , sa-mi demonstrezi ca versurile sunt scrise de tine , nu de taticu tau.

5) Oricum pierzi ca te ofitici ca-s mai bun .. asta e. Tu ramai in Iasi , eu raman oriunde in lume cu brigada mea. Se poate verifica IP-ul ... M-am mutat peste tot in lume. Romania e stagiul 1. Tu esti in ea , eu sunt in stagiul 8 (infinit).

6) Cum adica promovezi rapu ? 24.gif Oricum este destul de promovat .. tu doar il strici descarcand muzica ca neghiobu de pe net uitand sa cumperi i original (bag-o pe aia: sunt sarac frate) ...

7) Te respect ca esti moldovean , tigan , ardelean sau mai stiu eu ce ... TU pretenas , respecta munca. N-o sa vina niciodata Nimeni Altu pe forum sa vada ca tu (printul Moldovei) Ā promovezi rapul romanesc.

8) Am colectie de CD-uri , Casete cu muzica (bat la pariu ca nu stiu sa faci legatura intre un creion si o caseta muzicala). Si nu ma laud .. spun adevaru si AlyMoto de pe forumu asta ma cunoaste destul de bine.

9) Cand faci 18 ani cheama-ma la majorat ... cu mama nu pot veni (e moarta de cand aveam 12 ani). Nu-mi poti da duma cu mame pentru ca vine in somn peste tine ca un strigoi si te omoara sufocandu-te ... Eu n-am banii de net de la mama , ii am de la mine.

10) Rapu se promoveaza peste tot: Vezi forumu facem records ... vezi hades , 20cm , sunete subsol , comunitatea hhk. Ia-ti bani de bilet la concerte , nu cere de la altii. Intr-un cuvant esti varza: Ti-ai pus poza cu pentagrama la avatar si esti mason. 21.gif Ce gluma buna ... Obama e mason , te ingroapa in bani , eu te ingrop in vorbe. Si-ti sap si groapa fara sa plang ca Tyrese la inmormantarea lui Paul Walker !

Ā 

Intra in biserica mort si vezi ce-ti zice preotul ... O sa-ti cante la cap. O sa-ti zica cu ochii mari ... Tinere , mai ai de mancat pana sa ajungi ca Sfantul Ion asta care scrie. Nu ma dau mare cu varsta , poti sa vi aici sa ma cunosti cu adevarat cum sunt .. eu nu-s taran sa sar la bataie , o dau la pace. Pentru ca pur si simplu nu-ti meriti vorbele astea marete. Daca erai pe forum la HADES , Kombat iti dadea de mult timp flit ca unei muste. Direct ban pe IP si filtru pus.

Ā 

Aici e doar o comunitate de gaming. Am activat aici ca jucator de samp , ca jucator de counter strike si ca membru pe forum la sectiunea Muzica - Hip Hop. Restu e can can ... N-are rost sa ma lupt cu morile de vant , sa injur sa nu stiu ce. Si nu-mi bat capu cu voi , sunteti grei de cap ca minori. Trebuie cineva mai mare in grad sa va educe. Kelly stie mai bine , o dadea si pe HHK in battle , asistent stie mai bine (are si el afacerile lui) , Releu stie mai bine (e mai matur) , Sabzaky si George Mihai stiu mai bine (pe oamenii aia chiar ii duc capu , tot respectu pentru ei).Ā 

Ā 

Tu amice esti doar un trepadus infiltrat aici , in rap. N-ai facut nimic , decat sa postezi. Ramai trist , eu ma amuz enorm scriind aceste randuri , am talent la literatura exact ca Cedry2k. Pentru tine ramane Zeu , pentru mine doar un poet scarbit de oameni ca tine ... deaia s-a si retras din muzica. Si-a facut banu , a plecat multumit zambind. TU nu ai inteles nimic , tot la stadiul de meduza ai ramas. Eu am evoluat la stadiul de centaur , nascut in 8 mai , zodia taur , 4 coarne , 7 maini si 4 picioare. La un battle cu mine pe scena vei fi lansat in aer ca o nenorocita de racheta. O sa ramai fara aer exact ca Eminem in 8 mile in fata lu Papa Doc. Ti-am zburat capu cu basu ... Cred ca la ora asta ai capu decorat in 4 parti , singur si trist in casa ca un moldovean. Cand mai treci prin viata anunta-ma ... Te las in lumea ta ... esti exact la Roxana de la PROMOTOR , tu doar promovezi rapu 24.gif Eu scriu istorie ...

Ā 

O dau la pace ... mai bea si tu 8 beri , vezi ce scrie pe capac de sarbatori , poate castigi si tu niste bani si investesti in rapu asta amarat. Sau mai bine nu , ia-ti un CD cu Inna si canta cu ai tai in casa: Sun is Up bitch ! Drumul meu mi-l stiu. Promoveaza ceva facut de tine precum Zyghy sau Mc Bio si apoi mai discutam. Vrei rap facut de mine ? Hmmm , n-o sa-ti placa ... am pe HHK 9 battleuri din care doar 1 pierdut (Cel cu 8Picioare de la Escape Records).

Ā 

In rest ... i-am spart pe toti ... nu am cu cine , il prefer pe Aforic in ring , el stie mai mult decat tine cocutza in rap ce esti ... Acum sari cu injuraturi sa ma amuz cu fratii mei din casa , unu chiar ma intreaba de ce scriu atat iar altu imi zice ca o sa te sinucizi in maxim 5 zile dupa ce o sa vezi ce scrie aici. Intru in mintea ta pustiule ... du-te in oglinda , da-te cu capu de ea , ia-ti un ciob si taieti gatu. Vrem sa fi prezentat de Andreea Escu la ora 5. Saracu ... s-a sinucis , ii aprind o lumanare in casa. Aleluiaaaaaaa fiule ! Ai murit si ai inviat intr-o secunda , aia cand o respiri ... te-a tras curentul 24.gif

Ā 

Acuma verifica-mi textu , ia vezi am vre-o greseala gramaticala ? =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce pot sa-ti zic.Te invit sa-ti mai citesti odata romanul pe care ti l-ai scris.Hai sa pretindem ca esti beat/spart ,nu ca asta e inteligenta ta in stare normala.

Pana la urma crezi ca ma surprinzi ca te uiti pe profil la mine si-mi spui unde locuiesc si alte chestii?13.gif Pai na,ce sa cer oamenilor ca tine care pun botul la orice zboara.Normal ca tu nu te-ai gandit ca alea poate-s scrise la betie,dar ce sa ceri oamenilor ca tine.

Hai sa-ti spun defapt adevarul, am 50 de ani si sunt tactu`.Acum stii cine sunt?

Ā 

Intr-o alta ordine de idei,vad ca tu deja aberezi pe aici.Nu stiu cum poti sa spui ca tu scrii la fel ca Cedry2k cand tu abea inveti alfabetul.

O spun si o repet ,nu ma intereseaza ca tu te lauzi pe aici ca stii sa dai rime(si alea vai de steaua lor,scriu mai bine ca tine si daca sunt in coma alcolica) si ai cd-uri si ca ma-ta-i moarta(chiar o astept pe la mine de Sf Nicolae) .Uite ca si eu pot sa ma laud.Daca iti spun cate carti am citit te pierzi in numere.Dupa cum spuneam,intoarcete la abecedarul tau.Chiar tu ai recunoscut ca ai 23 de ani.Uite cum sta treaba: treci in plm la munca ca o sa ajungi sa cersesti in fata la market.TU ai spus ca rupi sa-mp-ul ... deci ..(posibil sa faci bani din prostitutie sa-ti platesti netu`)

Ā 

Ok,m-am laudat eu ca dau battle-uri cu oameni pe drum?Atunci de ce aberezi in halu asta?

Cand ma vezi pe mine ca o sa zic ca l-am batut pe Dumnezeu la ODD ,te astept aici sa comentezi.

Ā 

Aha,te iei si de poza mea de profil.Eu unul ascult rap si heavy metal(n-ai tu de unde sa stii ce-i ala),slipknot fiind una din trupele mele preferate,pe cand tu asculti rap si manele.Aia e pentagrama la tine ?Uite,iti citez din wikipedia sa nu spui ca le dau aiurea : ''O pentagramă este o stea cu cinci colțuri desenată cu ajutorul a cinci linii drepte. CuvĆ¢ntul provine din limba greacă, unde Ļ€ĪµĪ½Ļ„Ī¬Ī³ĻĪ±Ī¼Ī¼ĪæĪ½ (pentagrammon), Ć®nseamnă "cu cinci linii".'' Acum te invit sa faci o paralela intre poza mea de profil si ceea ce spune wiki.Baiatule ,presupun ca tu nu stii ce-i ala mason.

Ā 

Stai cu fratii tai in casa ?In cati oameni platiti chiria?Ca tu singur n-ai de unde.

Ā 

Iti mai zic odata,ma doare-n cel mai stramt loc ca dai tu battel-uri si castigi 99 din 100,pentru mine un 0 ramai.

Ā 

Sa stii ca apreciez ca ma consideri mai destept ca tine si ma inviti sa-ti corectez greselile gramaticale.N-am timp de asta si nici nu ma simt in masura sa o fac (eu nu ma cred superior ca alti papagali,capis?) de asta se ocupa femeia de servici cu care faci romana.

Ā 

I-a vezi,ai vre-o greseala gramaticala?

Ā 

Daca tot zici de battel hai sa ti-l citez pe Pietonu` : ''Te-am facut ,esti de c**at,SFARSIT POVESTE!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

C*cat de melodie , aia din video zici ca-si dau duhu.Ā 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tinere raperas de duzina. In primul rand las-o mai moale , esti pe un forum nu pe tarla la oi cu ciomagu. Ia 10 porunci sfinte de la taticu tau:

Ā 

1) Ai 16 ani , nu ai voie sa asculti muzica asta. Taica-tu stie ca asculti ? Te ia si te da cu capu de toti peretii daca ar vedea cum scrii aici .. eu nu sunt taticu tau , sunt doar mai mare cu 7 ani.

2) La un battle MC raperas smecher pe forum ce esti nu poti intra. Esti minor si ala de la intrare te da in suturi afara , crede-ma.

3) Nu cunosc nici un rapper deasta de duzina... la un battle ii fumez , crede-ma. Sunt cifra 8 , priveste cerul si respira pustiu , esti doar la tastatura.

4) Te invit oricand la un battle , sa-mi demonstrezi ca versurile sunt scrise de tine , nu de taticu tau.

5) Oricum pierzi ca te ofitici ca-s mai bun .. asta e. Tu ramai in Iasi , eu raman oriunde in lume cu brigada mea. Se poate verifica IP-ul ... M-am mutat peste tot in lume. Romania e stagiul 1. Tu esti in ea , eu sunt in stagiul 8 (infinit).

6) Cum adica promovezi rapu ? 24.gif Oricum este destul de promovat .. tu doar il strici descarcand muzica ca neghiobu de pe net uitand sa cumperi i original (bag-o pe aia: sunt sarac frate) ...

7) Te respect ca esti moldovean , tigan , ardelean sau mai stiu eu ce ... TU pretenas , respecta munca. N-o sa vina niciodata Nimeni Altu pe forum sa vada ca tu (printul Moldovei) Ā promovezi rapul romanesc.

8) Am colectie de CD-uri , Casete cu muzica (bat la pariu ca nu stiu sa faci legatura intre un creion si o caseta muzicala). Si nu ma laud .. spun adevaru si AlyMoto de pe forumu asta ma cunoaste destul de bine.

9) Cand faci 18 ani cheama-ma la majorat ... cu mama nu pot veni (e moarta de cand aveam 12 ani). Nu-mi poti da duma cu mame pentru ca vine in somn peste tine ca un strigoi si te omoara sufocandu-te ... Eu n-am banii de net de la mama , ii am de la mine.

10) Rapu se promoveaza peste tot: Vezi forumu facem records ... vezi hades , 20cm , sunete subsol , comunitatea hhk. Ia-ti bani de bilet la concerte , nu cere de la altii. Intr-un cuvant esti varza: Ti-ai pus poza cu pentagrama la avatar si esti mason. 21.gif Ce gluma buna ... Obama e mason , te ingroapa in bani , eu te ingrop in vorbe. Si-ti sap si groapa fara sa plang ca Tyrese la inmormantarea lui Paul Walker !

Ā 

Intra in biserica mort si vezi ce-ti zice preotul ... O sa-ti cante la cap. O sa-ti zica cu ochii mari ... Tinere , mai ai de mancat pana sa ajungi ca Sfantul Ion asta care scrie. Nu ma dau mare cu varsta , poti sa vi aici sa ma cunosti cu adevarat cum sunt .. eu nu-s taran sa sar la bataie , o dau la pace. Pentru ca pur si simplu nu-ti meriti vorbele astea marete. Daca erai pe forum la HADES , Kombat iti dadea de mult timp flit ca unei muste. Direct ban pe IP si filtru pus.

Ā 

Aici e doar o comunitate de gaming. Am activat aici ca jucator de samp , ca jucator de counter strike si ca membru pe forum la sectiunea Muzica - Hip Hop. Restu e can can ... N-are rost sa ma lupt cu morile de vant , sa injur sa nu stiu ce. Si nu-mi bat capu cu voi , sunteti grei de cap ca minori. Trebuie cineva mai mare in grad sa va educe. Kelly stie mai bine , o dadea si pe HHK in battle , asistent stie mai bine (are si el afacerile lui) , Releu stie mai bine (e mai matur) , Sabzaky si George Mihai stiu mai bine (pe oamenii aia chiar ii duc capu , tot respectu pentru ei).Ā 

Ā 

Tu amice esti doar un trepadus infiltrat aici , in rap. N-ai facut nimic , decat sa postezi. Ramai trist , eu ma amuz enorm scriind aceste randuri , am talent la literatura exact ca Cedry2k. Pentru tine ramane Zeu , pentru mine doar un poet scarbit de oameni ca tine ... deaia s-a si retras din muzica. Si-a facut banu , a plecat multumit zambind. TU nu ai inteles nimic , tot la stadiul de meduza ai ramas. Eu am evoluat la stadiul de centaur , nascut in 8 mai , zodia taur , 4 coarne , 7 maini si 4 picioare. La un battle cu mine pe scena vei fi lansat in aer ca o nenorocita de racheta. O sa ramai fara aer exact ca Eminem in 8 mile in fata lu Papa Doc. Ti-am zburat capu cu basu ... Cred ca la ora asta ai capu decorat in 4 parti , singur si trist in casa ca un moldovean. Cand mai treci prin viata anunta-ma ... Te las in lumea ta ... esti exact la Roxana de la PROMOTOR , tu doar promovezi rapu 24.gif Eu scriu istorie ...

Ā 

O dau la pace ... mai bea si tu 8 beri , vezi ce scrie pe capac de sarbatori , poate castigi si tu niste bani si investesti in rapu asta amarat. Sau mai bine nu , ia-ti un CD cu Inna si canta cu ai tai in casa: Sun is Up bitch ! Drumul meu mi-l stiu. Promoveaza ceva facut de tine precum Zyghy sau Mc Bio si apoi mai discutam. Vrei rap facut de mine ? Hmmm , n-o sa-ti placa ... am pe HHK 9 battleuri din care doar 1 pierdut (Cel cu 8Picioare de la Escape Records).

Ā 

In rest ... i-am spart pe toti ... nu am cu cine , il prefer pe Aforic in ring , el stie mai mult decat tine cocutza in rap ce esti ... Acum sari cu injuraturi sa ma amuz cu fratii mei din casa , unu chiar ma intreaba de ce scriu atat iar altu imi zice ca o sa te sinucizi in maxim 5 zile dupa ce o sa vezi ce scrie aici. Intru in mintea ta pustiule ... du-te in oglinda , da-te cu capu de ea , ia-ti un ciob si taieti gatu. Vrem sa fi prezentat de Andreea Escu la ora 5. Saracu ... s-a sinucis , ii aprind o lumanare in casa. Aleluiaaaaaaa fiule ! Ai murit si ai inviat intr-o secunda , aia cand o respiri ... te-a tras curentul 24.gif

Ā 

Acuma verifica-mi textu , ia vezi am vre-o greseala gramaticala ? 24.gif

Te dai mare la battle ? Reparas las'o mai moale , sincer esti blat , hai sa dam un battle si sa vedem , dupa sa nu plangi :(Ā 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erader si alalalt (Copilu lu Mos Craciun) 24.gif Incetati sa mai cautati pe google sa-mi dati mie replici inteligente ...

Ā 

Nici nu va mai citesc aberatiile ca oricum sunt copiate toate. Da , am 23 de ani ...

Ā 

1) Nu mai joc samp din 2011 baietii mei.

2) Aratati in crucea voastra de sfinti respectu aici pe forum fata de toata lumea (Inclusiv gameri , moderatori , admini , membrii de rand)

3) Sa-ti bagi ceva in mine e ca si cum te-ai lua de Releu pe strada (are tot 23 sau 24).

4) Luati-va amandoi de mana si insurati-va odata si lasati jocu asta stupid numit samp , eu l-am lasat (Sa se verifice contu Jupiter si IP asta)

5) Nu vreau sa ajung cunoscut aici .. nici ca Marwin , nici ca Cedry2k.

6) Sunteti la fel ca MC Romenox care o dadea cu mine in battle pe strazi ... dupe ce i-am facut alea doua piese s-a lasat de tot ... s-a si mutat din zona.

7) Studiati notiunea de MC Battle intai .. da nu pe wikipedia copii tembeli ... notiunea de MC battlle consta in inteligenta naturala , nu artificiala copiata din ce cacaturi comerciale sau underground ascultati voi.

8) Eu castig intr-o luna cat toata familia lu Erader si Satana la un loc .. nu ma mandresc (Chiar vrei sa-mi pun poza cu statu de plata aici ? Las-o in Hristos)

9) Eu randurile astea le scriu in 2 minute , nu tre sa dau search pe wikipedia ca prostu de mai sus.

10) Nu mint si Paul Walker mi-e martor ... sunt in Paradis fraierilor ... fac ce vreau din voi , va pot lua la munca aici sa va intretineti familia si nevestele ... dar voi nu vreti , vreti doar sa ma cenzurati si sa ma banati. Eh ... cenzurati-l si injurati-l pe Nimeni Altu (poet inca in viata) daca sunteti asa MC de tastatura .. eu locul mi-l stiu. Studiati si HHK sa ascultati cum le dadeam eu prin 2009-2010. Apoi mai vorbim ... battle nu se da pe forum , se da facut pe loc , in 10 minute de scris si 2 minute de inregistrat. Sincer ... n-am chef sa va fac o piesa , m-as umili prea mult sa cobor la nivelu vostru de inteligenta (meduza). Eu sunt la stadiul de rechin deja ... mai aveti de mancat raperasilor , vorba lu Chimie ... totusi , respectati etapele , nu sunteti inca acolo sus. Pace , ultima interventie ... tre sa muncesc pentru mine si sa fac bani , nu s-o fac pe Iisus Hristos aici ca nu ma plateste nimeni .. nici aSistent si nici George Mihai. 1.gif

Ā 

Intrebare: Cati din voi cumpara in original ?

Raspuns: Nimeni , imi place sa fiu taran si sa piratez ... na :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

24.gif)))))) Amuzant,ce sa zic.Tu ai ceva cu numerele alea;nu ma mir ca n-ai luat bacul.

De unde apari tu ma?Aaa,de pe strada,am uitat.

I-auzi la el : ''replici inteligente cautate pe google''. Pai normal ca din moment ce tu nu esti in stare sa generezi aceste '' replici inteligente''o sa consideri ca nimeni altcineva nu poate.

Eu tot nu te cred ca tu esti in stare sa castigi un battle cand tu iti iei bataie in posturi pe forum de la ''un pusti de 16 ani''.

Ok,eu am resect fata de toata lumea mai putin fata de sclavi,intelegi?Da nenea ,stim ca faci bani;iti ia si TVA la cersit?

Tu nu o sa scoti o piesa in viata ta si stii de ce ? N-ai bani de studio =))) De asta nici n-ai tupeu sa pui una,ca na ... imi imaginez si eu cum suna vocea ta la un mic de inainte de Hristos.

Ā 

Sal nenea sunt mai sus ca tine si sti de ce?Pentru ca nu-mi pierd vreme dand battle-uri pe strada(eu daca te-as vedea pe strada ca dai battle-uri te-as returna la casa de copii) ,ci fac ceva constructiv cu timpul meu.Deasta tu n-o sa fii niciodata peste mine,ok?

Ā 

Nici n-am nevoie de tine sa transformi topicu` asta in ''Topic Global Pentru Spam Part.4''.

Oricum,daca as face o carte de comedie cu toate aiurelile pe care le dezbati tu pe aici,as vinde-o cu 2 lei si in mai putin de 3 zile as fi miliardar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok , copilas din Iasi: TU ai vrut-o ...

Ā 

Studiaza-ma ... eu prin 2010 cum le dadeam (nasol ce-i drept , dar au trecut 3 ani de atunci si am pregatite combinatii cu Infinitu si BocaSeca .. Studioul Pizdii pe zona , poti sa-i suni si tu , ii am in lista de mess si nu ma dau mare , am evoluat doar).

Ā 

EU (Rubio) VS. sinedTW (Kiduletz) -Ā http://www.hiphopkulture.ro/battleuri/battledetalii.php?id=4128

Kelly (Moderator) VS. Moshc (Necunoscut) -Ā http://www.hiphopkulture.ro/battleuri/battledetalii.php?id=4125Ā  Imi pare rau Kelly , trebuia s-o pun

EU (Rubio) VS. Wazaaa (Tov lu Kiduletz) -Ā http://www.hiphopkulture.ro/battleuri/battledetalii.php?id=4091

Santo Dani (tovarasu meu) vs EU (Rubio) -Ā http://www.hiphopkulture.ro/battleuri/battledetalii.php?id=4054Ā  S-a cam trisat la vot , merita Dani sa castige.

Romenox (16 ani) VS EU (Rubio) -Ā http://www.hiphopkulture.ro/battleuri/battledetalii.php?id=4039Ā Praf romenox , praf rau ...

Ā 

Il rog pe Kelly sa deschida un topic cu Battle MC ... fiecare isi trage runda , sitem X Y , Y X ... moderatorii sa voteze si cel care nu-si pune runda pana in 2014 , executat cu ban si suspend permanent. Te asigur pretenasu meu ca nu mai ramane picior de MC pe comunitatea asta ... raman doar eu si moderatorii ... gandeste-te ca au trecut 3 ani de la rundele alea obosite ... pana si Infinitu imi zice pe mess ca am evoluat extrem ... iti las si numaru in privat de tel sa vezi ca eu sunt , e vocea mea (Rubio vine de la Blond , asa mi-au zis prietenii in 2009). Mi-am schimbat numele in TIMPU , ii omor pe toti in rime baiete , uite-te la ceas. Cu asta ramai ... PA ! Te astept pe runda vorbind , la tastatura e usor , te cred si eu ... Ultima interventie , vorba ta , nu facem spam aici , nu mi-e dor de +1. Am atatea posturi datorita vechimii contului ... 2011. Uite-te cat am stat eu online si cat ai stat tu , apoi judeca la rece odata si recunoaste ca sunt mereu cu 7 pasi in fata ta. PACE !

Ā 

Daca am gresit cu ceva , ma puteti bana permanent ... m-am cam saturat de fitze de la MC de 1 leu vechi expirat .. Auzi tu , n-am bani de studio 24.gif Aici in MADRID se fac banii asa , la misto , sar cu euro , veniti sa va arat cum 21.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super frumoasa . Imi place melodia .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...