Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AdriaN

Lewandowski" in Stefan cel Mare! Negoita aduce un atacant polonez!

Recommended Posts

uSN5jI4.jpg

 

Ionut Negoita a promis intariri masive in aceasta iarna iar patronul dinamovist incearca sa se tina de cuvant. ProSport a aflat ca un atacant polonez e pe cale sa semneze cu echipa din Stefan cel Mare din postura de jucator liber de contract. Kamil Bilinski este numele sau si a jucat pana acum in Lituania, la Zalgiris, echipa pentru care a reusit 21 de goluri si 7 pase de gol. El a inscris de trei ori si in preliminariile Europa League. Sezonul s-a incheiat, iar atacantul a devenit liber de contract. El ar rezolva principala problema a dinamovistilor din acest sezon, atacul. 

ProSport mai scrie ca Andrei Peteleu, Mihai Roman (Sageata), Eric, Paul Anton (Pandurii), Cristian Cherchez si Robert Vaduva (Chindia), mai sunt pe lista dinamovistilor din aceasta iarna. 

 

Sursa : www.sport.ro 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un titlu ca asta nu putea sa fie pus decat de prosti.ro , titlul e penibil.

 

On: Am vazut pe youtube cateva filmulete cu el , nu e cine stie ce jucator dar pentru campionatul romaniei cred ca ar fi foarte util , ramane de vazut ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai dreptate Sabzaky,trebuia sa modific eu titlul putin dar ... 

Cifrele pe care le are sunt foarte bune .. daca ar reusi atatea goluri si in ROMANIA 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...