Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

the_night

BOMBA! S-a aflat din greseala numele noului Balon de Aur? Gafa de proportii a unui jurnalist de la France Footbal!

Recommended Posts

2jfinig.jpg

 

Lupta pentru Balonul de Aur e mai stransa ca niciodata iar toti fanii astepta momentul galei de la Zurich, de pe 13 ianuarie. 

Un jurnalist de la France Football e vedeta zilei in Franta, dupa un mesaj misterios postat pe contul sau de facebook. Acesta a dezvaluit ca a mers la Madrid pentru a realiza un interviu cu Cristiano Ronaldo iar publicatiile din Spania cred ca reportajul e realizat in cinstea victoriei lui Ronaldo de pe 13 ianuarie, cand se va afla marele castigator.

Cristiano Ronaldo are cele mai mari sanse din ultimii ani sa castige trofeul, in ciuda faptului ca Ribery de la Bayern e indreptatit de performantele din acest an iar Messi e alegerea popul.ara din ultimii patru ani. 

 

"Ieri am fost la Madrid si am avut parte de o intalnire superba cu Cristiano Ronaldo. A fost foarte prietenos si m-a ajutat", a postat jurnalistul de la France Football, potrivit Le10Sport.com.

 

Revista France Football e cea care inventat Balonul de Aur, dar publicatia franceza s-a aliat cu FIFA in ultimii ani pentru acordarea acestui trofeu.

 

Sursa: Sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...