Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Puyuck

Mihai Teja după victoria la scor cu U Cluj

Recommended Posts

653565-1295-650902-mihai-teja.jpg
 
 

Antrenorul lui Dinamo, Mihai Teja, e mulţumit de jocul echipei din meciul cu U Cluj (3-0) 

 
 
 

 

"Îmi doream să cîştig acest meci şi am avut ceva emoţii, pentru că era primul meci în faţa propriilor fani. Dar le mulţumesc jucătorilor pentru că mi le-au risipit. Am cîştigat, puteam să o facem într-un mod mai clar. Prima repriză a fost foarte bună. Sînt mulţumit", a spus Teja.

Despre Valentin Lazăr, lăsat în afara lotului la meciul din etapa trecută, cu Oţelul: "Vali e un jucător de bază, e important. Şi-a dat seama că poate mai mult, cel puţin asta cred. Nu există conflicte între noi, am vrut să-l motivez. Eu discut mult cu jucătorii. Ei nu doar că sînt jucători valoroşi, dar au şi caractere frumoase. E o competiţie între ei, va juca mereu cel mai bun şi cel mai în formă.

Despre revenirea lui Cosmin Matei: "Nu cred că Matei va intra prea repede, însă este accidentat".

 

 

 

Sursa:  logo.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dinamo este intr.o crestere de forma .. au facut niste transferuri bune .. asteptam sa confirme jucatorii si sa faca o figura frumoasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dinamo este intr.o crestere de forma .. au facut niste transferuri bune .. asteptam sa confirme jucatorii si sa faca o figura frumoasa

 

Da intradevar :) sau intarit foarte mult si deja sunt in crestere :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...