Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Puyuck

Zi oribilă pentru Florin Gardoş la Southampton!

Recommended Posts

Zi oribilă pentru Florin Gardoş la Southampton! Şi-a enervat antrenorul şi după 25 de minute a fost schimbat

 

653510-651776-650128-635065-gardo-debut-

 
 
 

Ceea ce trebuia să fie o zi importantă pentru Florin Gardoş la Southampton, s-a transformat într-un coşmar. Introdus din primul minut pe teren, fundaşul a prins o zi foarte proastă.

 
 
 
 
 

 

După doar 25 de minute Koeman a decis să-l schimbe pe român, iar fanii au reacţionat imediat pe Twitter, criticîndu-l pe acesta după jocul foarte slab de azi.

În locul său a intrat Eljero Elia, Koeman schimbînd sistemul pentru că West Brom conducea cu 1-0 din minutul 2, cînd Berahino a marcat cu un şut în vinclu chiar de lîngă român. VIDEO

"Consider că azi Gardoş a făcut un joc foarte prost", a notat un fan pe Twitter.

"Îmi cer scuze fanilor lui Gardoş, dar la golul pe care l-am primit, fundaşul nu poate sta atît de departe de adversar", a mai notat un suporter.

"Îmi pare rău pentru Gardoş, dar trebuia să fie schimbat", a mai spus un alt fan.

Chiar dacă n-a avut cea mai bună evoluţie, un fan îl susţine pe român: "Încă îmi place Florin Gardoş".

 

 

Sursa: logo.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...