Jump to content
Sign in to follow this  
JusT-Me

Marica: "Imi pare rau pentru Mutu, dar batem Franta si fara el!"

Recommended Posts

Razvan Lucescu a pierdut cea mai importanta piesa inaintea duelului decisiv cu Franta de la Paris, insa Marica este convins ca nationala se va descurca si fara Mutu. ♦ Dani Coman: "Ne descurcam si fara Mutu!"

 

"Sunt suparat, pentru ca imi formasem deja o relatie de joc cu Mutu. Sper ca cel care il inlocuieste sa o faca cat mai bine. Suntem la fel de motivati si fara el, mergem la Paris cu speranta de a castiga", a spus Marica la conferinta de presa inaintea meciului cu Franta.

 

"Vorbim prea mult despre jocul Frantei si despre cine este Franta, va trebui sa ne gandim mai mult la jocul nostru si la ce facem noi. La Constanta am condus cu 2-0, noi jucatorii trebuie sa fim primii care cred in sansa Romaniei. Increderea este foarte importanta", a mai spus Marica.

 

Spre deosebire de Mutu, Dani Coman este complet refacut si este pregatit sa apere poarta Romaniei cu Franta:

 

"Trebuie sa ne descurcam si fara Mutu! Sper sa o facem bine! Din punct de vedere medical sunt bine. Am avut o contuzie, dar sunt 100% refacut. Mergem la Paris sa castigam! Nici in Ungaria nu castigaseram de multi ani si am facut-o acum. Putem invinge si la Paris", a declarat si Dani Coman.

 

sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...