Jump to content
Sign in to follow this  
RedLife

Tanase are ruptura! Becali: "Nu-mi pare rau ca l-am luat!"

Recommended Posts

Steaua nu a mai batut la Brasov din 2005, nici acum trupa lui Stoichita nu a reusit sa rupa plasa lui Dani Coman, insa antrenorul Stelei ramane neinvins de cand a preluat banca "ros-albastrilor".

 

 

"Avem ocazii suntem mai puternici in atac. Prima repriza Brasovul ne-a dominat, noi nici n-am contat, insa in a doua repriza s-a vazut ca au intrat Tanase si Toja. De cand a venit Stoichita se vad schimbarile din echipa. Nu sunt multumit de egal, sa ne bucuram ca s-a terminat jocul si atat", a spus Becali la Sport.ro.

 

"Sunt ingrijorat pentru Tanase, pentru ca ne puneam baza in el. Sper ca accidentarea lui sa nu fie atat de grava!".

 

"Tanase are ruptura! Fotbalul se face numai cu sacrificii! Stie el de ce s-a intamplat asta! Nu e vorba de viata lui privata, eu i-am spus niste lucruri, dar nu a vrut sa inteleaga!", a declarat Becali la Sport.ro.

 

Cristi Tanase a intrat in repriza a doua a meciului cu FC Brasov, in locul lui Ninu. Mijlocasul a reusit sa schimbe fata Stelei, insa in minutul 68 s-a accidentat si a trebuit sa-i lase locul lui Surdu.

 

sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...