Jump to content
Sign in to follow this  
fade

Cadu: "Dinamo e cea mai tare"

Recommended Posts

Capitanul echipei CFR Cluj, Ricardo Cadu, sustine ca Dinamo i se pare cea mai periculoasa echipa in lupta pentru titlu. Cadu nu baga Timisoara si Rapid in calculele pentru campionat, desi se afla mai bine pozitionate decat Dinamo.

 

"Nu cred ca in momentul asta exista vreo favorita la titlu. Unirea Urziceni este acolo langa noi, iar Steaua si Dinamo sunt si ele aproape. Dinamo mi s-a parut cea mai puternica echipa, este cea mai tare. Steaua este si ea o echipa mare, e greu sa castigam si cu ea", a afirmat Cadu.

 

Dinamo a terminat turul campionatului pe locul opt, la sapte puncte in spatele celor de la CFR Cluj, Unirea Urziceni si Steaua.

 

In turul campionatului, CFR Cluj a pierdut meciul cu Dinamo din Stefan cel Mare, scor 0-1, dupa reusita lui Marius Niculae.

Onlinesport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mi se pare ca Dinamo este cea mai tare echipa din Romania :) . . . Urziceni mi-e ca ocupa Locul 1 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cadu CFR-ist afirma ca Dinamo e cea mai tare echipa , normal ca nu v-a spune ca Dinamo sunt la ananghie , lucrurile acestea se spun la conferintele de presa , la fel cum o echipa mare spune despre o echipa mica cu , care se v-a infrunta 'Ne facem probleme fata de meci pentru ca x sunt o echipa buna' chiar daca nu sunt :) . Oricum Dinamo nu ocupa nici macar podiumul dupa parerea mea :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...