Jump to content
Sign in to follow this  
fade

Dayro vine la negocieri cu Timisoara

Recommended Posts

Dayro vine la negocieri cu Timisoara

Dupa doua zile de discutii prin intermediari, timisorenii au reusit sa ia legatura cu Dayro Moreno, iar acesta va veni in Romania zilele urmatoare pentru negocierile finale cu FC Timisoara.

 

Mandatat de timisoreni sa intermedieze transferul lui Dayro Moreno, impresarul Daniel Stanciu a reusit sa ia legatura cu fotbalistul columbian, dupa ce in zilele precedente discutiile s-au purtat prin intermediul e-mailului.

 

Dayro Moreno a fost incantat de propunerea salariala de 150 de mii de euro primita si este asteptat zilele urmatoare la Bucuresti, unde va stabili ultimele detalii la sediul firmei lui Marian Iancu.

 

In Ghencea, Dayro Moreno a avut un salariu de 5.000 de euro, dupa absenta de doua luni din vara anului 2008.

 

"Am vorbit cu Dayro Moreno in limba romana, ceea ce este un lucru bun. Mi s-a parut incantat de oferta pe care i-am facut-o", a spus Marian Iancu.

Onlinesport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacat ca pleaca Dayro , era printre preferatii mei la Steaua . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pacat ca pleaca Dayro , era printre preferatii mei la Steaua . :)

 

:) era c'am blana omu..

 

P.S. Se aude pe la Stiri (sport) ca vrea sa o bage pe Steaua in B :)"

 

 

 

Fortza Rapid

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost bun dayro un an .. dupa au dat fitele si faima in el si a facut cum au facut ceilalti argentinieni care au venit la Steaua si au plecat (ex.Carlos,Andrey,Elton) . Nimeni nu il mai vrea la Steaua :)

 

ps : sTar te-ai gandit dupa o saptamana sa postezi ?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A fost bun dayro un an .. dupa au dat fitele si faima in el si a facut cum au facut ceilalti argentinieni care au venit la Steaua si au plecat (ex.Carlos,Andrey,Elton) . Nimeni nu il mai vrea la Steaua :)

 

ps : sTar te-ai gandit dupa o saptamana sa postezi ?:)

 

Sincer :) ? Acum am vazut stirea ~ Asta e , postez si eu acum .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...