Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Gaby01Sm

B.U.G Mafia - Romania

Recommended Posts

Copii astia n-au murit?

 

 

Melodiile vechi sunt faine....Nu varza asta noua......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumoasa piesa :-j

Share this post


Link to post
Share on other sites
Frumoasa piesa :))

Mie unu nu imi plac astea alea vechi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mie unu nu imi plac astea alea vechi =))

Idem exceptii parazitii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa-ma frate cu parazitii . daca esti fan adevarat b.u.g mafia , iti place orice fel de melodie , eu personal nu gasesc nimic interesant la parazitii

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lasa-ma frate cu parazitii . daca esti fan adevarat b.u.g mafia , iti place orice fel de melodie , eu personal nu gasesc nimic interesant la parazitii

 

 

Da am inteles...Dar daca te injura de mama si te fac un ignorant in fata lor.Tu ce faci?O sa strigi in gura mare " Da frate!!!! ".Nu cred si daca stii ce muzica sa asculti atunci esti o persoana care gandeste.Degeaba asculti tu numai BUG Mafia....Probabil crezi ca esti " baietas de cartier " ....stiu genul , sunt multi " baietei " din acestia :) , nu te speria.Dar chestia e ca adca stii ce inseamna Hip-Hop....Stii tot....Pentru unii e muzica dar pentru altii e stil de viata.Genurile muzicale sunt un stil de viata care iti acapareaza tot comportamentul si toate gesturile.

 

Cred ca ai inteles acum....

 

Pace!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lasa-ma frate cu parazitii . daca esti fan adevarat b.u.g mafia , iti place orice fel de melodie , eu personal nu gasesc nimic interesant la parazitii

 

off: macar parazitii nu fac piese din plictiseala ca si Mafia.... au si piese noi bune ex: "in anii ce au trecut"

 

on: despre piesa... lasa de dorit(negativu e remixat cred(de la piesa "baieti buni", tot aceleasi idei mertzan 600 "prea multe optiuni" :( ma-m plictisit de aceleasi idei...) atat am avut de spus. bft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mijto mel asta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...