Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oxxy

GangsterS

Recommended Posts

Numele jocului: Gangsters

Scurta descriere:

GangsterZone este un masiv joc multiplayer bazat pe text in care vei primi un caracter pe care trebuie sa il cresti in nivel. Vei putea face acest lucru prin jafuri sau atacand alti gangsteri ca tine. Pana la nivelul 10 iti vei putea creste caracterul doar prin jafuri care se vor desfasura dupa diferite scenarii. Cand vei ajunge la nivelul 10 vei fi nevoit sa completezi o misiune (quest). Dupa ce vei face toate aceste lucruri vei putea sa iti creezi propria gasca si sa recrutezi noi urmasi in diferite tipuri de infractori ceea ce vor forma membri gastii tale. Un membruu al gastii va avea fie un profil defensiv, unul ofensiv sau ambele tipuri in cazul elitelor. Dupa ce vei fi recrutat destui membrii vei putea in sfarsit ataca alte gasti.

Dupa completarea acestei misiuni de la nivelul 10 vei fi automat recrutat la randul tau intr-un cartel alaturi de alti gangsteri ca tine. Ideea este ca tu impreuna cu ceilalti membrii ai cartelului sa va consolidati relatiile si sa incepeti sa declarati ostilitati si razboi cu alte cartele pentru a castiga strazi, onoare si experienta.

Genul jocului (RPG, Strategie, MMORPG, etc): MPOG

Site-ul cu jocul: www.gangsters.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-am facut si eu dar mie cel putin numi place .

Share this post


Link to post
Share on other sites

am jucat acm mult timp : LV 36 :*:P strazi 1000 :)) casa : conac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E frumusel am jucat pana la level 32 da dupa nu stiu ce so intamplat si nu mai am lvl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...