Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

foreverStrong

Gafa INCREDIBILA cu care Van der Sar a ingropat-o pe Manchester

Recommended Posts

Manchester United ii cauta inlocuitor lui Van der Sar. Portarul de 39 de ani vrea sa agate ghetele in cui si sa petreaca mai mult timp cu familia. In ultimul meci impotriva lui WBA, olandezul a comis-o rau de tot.

 

A scapat mingea in careul mic si le-a permis adversarilor sa egaleze. Tamas a fost titular. Meciul s-a terminat 2-2.

 

 

Sursa:SPORT.ro

 

PS: Pentru video click pe sursa .

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primu rand el a incercat sa o scoata , deja mingea ajungesera pe linia portii iar el a respinso ala de la machester putea sa dea in minge nu are nici o vina van der sar :D. O decizie proasta e sa il schimbe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De acord cu Blade, Van der Sar nu are nicio vina la acel gol. Evra mi se pare ca a gresit total. Chiar daca e cam "batranel", Van der Sar ramane unul dintre cei mai buni portari din lume :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mereu portarul este de vina?

Fundasii , mislocasii ce fac?

Portarul face si el ce poate , daca poate sa apere bine daca nu asta e , primeste gol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca gresesc fundasi, greseste si portarul si ia gol, automat vina cade pe portar ca asa vor ei.. Fundasi dece mai sunt pusi ? De fente sau de jaloane ?

Eu nu cred ca Van Der Sar a gresit, + ca este la o varsta inaintata.. Nu mai are aceeasi forta, energie cum o avea inainte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda...

Pacat ca Van der Sar vrea sa se retraga :-w .

Vorba lu` Releu :"Van der Sar ramane unul dintre cei mai buni portari din lume" .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Van der sar ramene un portar extraordinar cu o valoare incontestabila dar a imbatrabit....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...