Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Georginho10

eG TV - Drift with Elegy

Recommended Posts

Titlu oficial: Drift with Elegy

Data lansării: 17/04/2011

Gen: Cars (Drift)

Durată: 3:24

Scurtă prezentare: Este un program facut de mine, cu un Elegy, ce contine mai multe ,,numere" de Drift/Jaloane/Race. Pentru cei amatori, nu iese din prima si astept sugestii/pareri despre calitatea drift-urilor mele.

Link :

 

P.S. : Este primul meu film si totodata primul film editat de mine.

P.S.2 : O productie 100% by g30rg1k

P.S.3 : Nu am pus melodie din mai multe motive : 1) Am uitat ; 2) Nici nu prea stiu ce melodia s-ar potrivi. Astept sugestii de melodii si o sa pun pe viitor, sau o sa revin cu :edit: cu melodia in film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WTF ce-i astA?Nu ai coloana sonora,ai lag mare se misca in reluare,alea numa drifturi nu sunt.Iti bati joc de noi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naspa rau omule nu are sunet macar de puneai o melodie ceva dar ai lag mai amre ca al meu ce dumnezeu scz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dragutza masina

2. Naspa fara sunet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci, dupa cum ati vazut in unele faze, intrau alea cu ,,yahoo updates" => aveam mess-ul deschis => da lag mess-ul. Dupa, am pus ca P.S. ca nu am pus coloana sonora si mai trebuie sa lucrez la capitolul ,,editare". Insa, totusi, este primul meu film (editat si facut) si daca de exemplu, punem pe altul de pe server sa faca un film pentru prima oara fara un ajutor, va garantez ca nu stie nici macar sa monteze filmuletele facute intr-unul singur, sau sa puna acele efecte de intrare s.a.m.d.

In concluzie, voi vedeti numai partea rea (Unii dintre voi) si la drift-uri, nu cred ca sunt asa ,,praf", pentru ca din nou, puneti pe alt player dupa server sa faca ce-am facut eu si mai vorbim.

 

Oricum, multumesc pentru sugestii. Nu ma supar. Din greseli si prin munca se invata. Mai astept pareri/sugestii/critici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e prea reusit , te-ai invartit de 2 ori apoi ai mers pana la tuning si ai mers pe la gara pe langa tramvaiul care mergea in poze .

Pe viitor incearca sa pui o melodie , sa nu ai lag si sa faci ceva calumea , ceva si daca nu e original sa ne starneasca interesul .

Imi pare bine ca te straduiesti :D

GG .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film dintr-un joc fara coloana sonora, e ca un film strain fara subtitrare.

 

Te asteptam cu filmul complet.

 

Pana atunci, topic closed.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...