Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Gagarin

Ei se bălăcăresc, noi rudem Mititelu despre Mitică: "Are mintea redusă, acum a invăţat tabla ?nmulţirii"

Recommended Posts

Ei se bălăcăresc, noi rudem Mititelu despre Mitică: "Are mintea redusă, acum a invăţat tabla ?nmulţirii"

 

361744dragomirmica.jpg

 

 

 

Iminenta retrogradare a Universităţii Craiova a pus paie pe focul mocnit al duşmăniei dintre Adrian Mititelu şi Dumitru Dragomir. Finanţatorul Craiovei a sărit iar la g?tul preşedintelui LPF, făc?nd acuze amuzante la adresa acestuia.

 

"N-aş vrea să mai comentez nimic, că iar mă cheamă sclavii lui Dragomir la Ligă şi plătesc amenzi. Dumitru Dragomir este un om care s-a ?mbogăţit din fotbal. Eu am mai multă carte dec?t el. Mitică a ?nvăţat tabla ?nmulţirii la 65 de ani, că p?nă acum nu ştia. Av?nd o minte redusă şi anacronică, nu poate să ştie nimeni ce vrea Mitică Dragomir.

 

?i mai spune c?te un sclav de la Ligă ceva, mai află la table sau la barbut altă vorbă, şi a doua zi are o cu totul altă imagine ?n cap.

Televiziunile vor profita de managementul primitiv al lui Dragomir. Nu poţi să pui un comandand al Miliţiei să conducă fotbalul rom?nesc. Mulţi preşedinţi erau gata să-l schimbe pe Mitică, dar n-au vrut scandal", a comentat Mititelu la sportro.

 

Acesta a mai comentat şi posibilitatea ?nfiinţării unei noi echipe la Craiova, sub numele "Ştiinţa Universitatea":

 

"Trăiţi ?ntr-o lume ireală. La Craiova nu e nici o agitaţie. Dacă vor să facă echipă, să facă, nu mă deranjează, sincer vă spun. Ca să faci echipă trebuie să vii cu bani de-acasă, ori Piţurcă şi alţii s?nt obişnuiţi să ia bani, nu să dea.

 

Se vrea punerea pe liber a lui Bărboianu şi Găman, pentru ca Piţurcă şi verii Becali să pună m?na pe 4 milioane de euro. Păi Dina, care avea salariul plătit la zi, a fost declarat liber de contract! Noua Universitatea e o t?mpenie. Universitatea şi Ştiinţa s?nt nume protejate de OSIM, credeţi că e aşa uşor?".

 

Gagarin'

sursa : www.gsp.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...