Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KtaLyN

Otelul Galati - Primul Titlu de campioana

Recommended Posts

Dupa ce Dorinel Munteanu a inregistrat a doua infrangere in contul Timisoarei , Otelul este Matematic Campioana cu o etapa inainte de finalul sezonului.

 

Dorinel Munteanu este antrenorul roman al momentului, dupa ce a reusit un sezon de exceptie cu o echipa care nu emitea pretentii la inceputul campionatului

 

Dorinel Munteanu a facut performanta de a aduce primul titlu la Galati , dar si primul titlu in Moldova.

Chiar daca contra-candidatii Otelului la titlu din acest sezon au spus diferite lucruri murdare despre Galateni , cum ca ar fi fost ajutati de arbitrii , Gigi Becali spune ca "Otelul este cea mai curata campioana din ultimii ani"

dorinel-fabulos-la-conferinta-de-presa-imi-expira-contractul-contactati-mi-impresarii-cui-i-a-dedicat_size1.jpg

 

Acum , Dorinel zambeste in sfarsit! A ras si a facut misto de adversari la prima conferinta de presa in calitate de campion al Romaniei!

 

"Si daca jucam cu Pandurii, ce?! Ii batem si gata, ce atata?! Daca ziceam ca vreau campionatul cand a inceput sezonul, ma faceati nebun la cap! Asa am zis si eu ca vreau cat mai multe puncte!

 

Ii dedic victoria fiicei mele, care ieri a implinit 20 de ani!

 

Imi expira contractul cat de curand, probabil ca Otelul imi va contacta impresarii si saptamana asta vom rezolva situatia. Eu am zis, prima optiune e Galatiul, eu vreau sa raman aici. Au fost niste impresari din Germania in tribune, asa e, sunt impresarii mei! Eu cred si... sper ca si Marius Stan e fericit! Soarta mea la Galati e la mana dansilor, eu VREAU SA RAMAN AICI!!!", a spus Dorinel!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forta Otelul Galati ! :dancerock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari Otelului..m`am bucurat ca au luat ei decat Timisoara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar a meritat aces titlu ... A fost singura echipa care a tacut si si-a vazut de treaba ... Felicitari Otelu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari celor de la Otelul Galati pentru ca au castigat pe meritate campionatul si au dominat tot campionatul !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari Otelul Galati . Chiar imi doream sa castige campionatul. Ori ei ori Vaslui. In nici-un caz Timisoara.:X

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

>.<

uite aici :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...