Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

k3nw00d_kri5ty

[Prezentare]Legacy Of Kain: Defiance

Recommended Posts

Poster: Lokdefiance.jpg

Numele jocului: Legacy Of Kain: Defiance

Descriere: Legacy of Kain: Defiance este urmatorul episod din foarte bine vanduta serie Legacy of Kain. Pentru prima data in cadrul seriei atat Kain, cat si Raziel vor fi disponibili ca personaje jucabile, in toata splendoarea lor sugatoare de sange si devoratoare de suflete. Acestia sunt aruncati impotriva lui Hylden; o forta atat de malefica incat acesti doi rivali de moarte trebuie sa-si uneasca fortele. Preluand rolul lui Kain si Raziel in episoade alternante, trebuie sa-si croiesti drum printr-o lume incarcata cu intrigi si conflicte, pentru a infrange fortele intunecate care ameninta sa condamne tinutul Nosgoth la damnare vesnica. Legacy of Kain: Defiance pune mult mai mult accentul pe lupta, Kain si Raziel confruntandu-se cu hoarde de inamici monstruosi in batalii crancene si cu un ritm rapid. Sistemul de lupta complet "renovat" promite sa fie accesibil, sensibil si satisfacator, permitand o actiune non-stop si fascinante combinatii de miscari caracteristice fiecarui personaj. Includerea noii caracterici "telekinezie" joaca un rol fundamental nu numai in aprofundarea sistemului de lupta, ci si in progresarea in nivele si in rezolvarea puzzle-urilor. O camera de joc reproiectata ofera vederi dinamice atat ale actiunii, cat si ale peisajelor care iti taie rasuflarea.

Cerinte de sistem: 700 MHz CPU, 128 MB RAM, 32 MB video card RAM, 4X CD-ROM drive, DirectX 9.0, 2.0 GB hard disk.

Trailer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cerinta destul de mica dar are grafica superba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cerinta destul de mica dar are grafica superba.

Nu vad cu ce e asa superba grafica :)).Era pe vremea aia,poate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urat, trailerul nereusit jocul la fel !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul e foarte bine facut lam terminat si eu acum 2 ani cand eram mai mic nu prea stiam ce sa fac :)) dar usor usor am reusit! Vil recomand sa incercati e foarte frumos :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul imi place foarte mult imi plac jocurile de genul asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am terminat acum 2 ani jocu'.

Pe vremea aia, era un joc cu grafica superba. Merita jucat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafica e naspa. Cum spune si gangsta, la vremea lui a fost joc de joc. Acum a imbatranit

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...