Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mixXL

"Olandezii erau cu morcovu', par ca se multumesc si cu egal" 55.000 de oameni viseaza doar la VICTORIE! Ninsoarea se opreste la meci:

Recommended Posts

Steaua - Twente e LIVE la PRO TV si pe net pe www.dolcetv.ro de la ora 22:00!

becali-stie-echipa-de-start-si-prima-schimbare-facuta-de-ilie-stan-vezi-aici-cine-incepe-meciul-cu-twente_1_size1.jpg

UPDATE 20.20 "Oficialii lui Twente erau cu morcovu', cum se spune. Parea ca s-ar multumi si cu un egal in meciul cu noi", e concluzia lui Duckadam dupa dineul oficial alaturi de olandezi.

UPDATE 19. 45: Fanii au inceput sa ia cu asalt National Arena. "Am dat la lopata ca sa imi fac loc de parcare. Bate Steaua, ma bazez pe atmosfera si pe antrenor. Pronostic? 2-0", a declarat un fan al Stelei la Sport.ro.

 

UPDATE 19:35 Steaua a sunat la INMH: "Ninsoarea se opreste cand incepe meciul, iar stratul de zapada va avea maxim 3 cm!", a fost anuntul meteorologilor. Gazonul este acoperit de prelata in acest moment, dar este incalzit, asa ca nu va arata prea bine cu Twente. Va fi imbibat in apa, cum prevestea si Dragomir.

UPDATE 19:20 "Daca se califica, jucatorii primesc 10 mii de euro de caciula. Pentru ca iau de la UEFA 1 mil.de euro, din bilete cu Schalke inca un milion de euro. Nu ma doare mana sa le dau si lor 200.000 de euro", a anuntat Gigi la gsptv.

UPDATE 19:08: Steaua a tras prelata peste National Arena. Mitica Dragomir la Sport.ro: "Mi-era frica de ninsoare, gazonul nu va fi in regula, pentru ca e umed acum!"

UPDATE 18:40: In Bucuresti a inceput sa ninga iar si meteorologii spun ca sunt sanse de 30 % ca ninsoarea sa persiste si in timpul meciului de pe National Arena. Acoperisul nu va fi tras pentru ca nu functioneaza oricum.

"Jucatorii sunt foarte montati. Asta e echipa, da. In functie de cum va decurge jocul, Florin Costea poate intra in locul lui Rusescu, Ilie mi-a zis ca Florin poate juca si dreapta.

 

Twente nu se va apropia de careul nostru de 16 metri. Avem echipa puternica, jucatori valorosi. Ilie Stan mi-a spus ca a pregatit echipa asa cum a vrut el, n-au fost probleme cu antrenamentele. 2-0 ar fi un rezultat perfect", a declarat Gigi Becali la gsptv.

 

 

Asta e echipa de start a Stelei, confir###### de patronul Stelei: Tatarusanu, Dananae, Chiriches, Geraldo, Brandan, Rusescu, Prepelita, Bicfalvi, Tanase, Tatu, Nikolici

 

Sursa : Sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...