Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RaduReleu

"Aşteaptă să te sun eu!"

Recommended Posts

Răzvan Lucescu a lăsat Rapidul fără antrenor şi l-a pus pe George Copos în situaţia de face casting. Cunoscut ca un negociator de temut, patronul giuleştenilor a făcut deja "victime"

 

Copos a vorbit cu Mircea Rednic şi Ovidiu Sabău cam în acelaşi timp şi le-a creat ambilor senzaţia că sînt ca şi instalaţi. Doar că rezultatul a fost doar o simplă dezamăgire pentru cei doi tehnicieni, ambii cu trecut rapidist.

 

"A fost lipsă de respect din partea domnului Copos. Nu-mi pare rău că n-am ajuns la Rapid, sînt doar puţin dezamăgit. N-a fost să fie! Îi mulţumesc totuşi domnului Copos că s-a gîndit la mine, chiar şi acum trei zile am discutat cu el. Apoi n-am mai reuşit să dau de el", a spus Rednic la Dolce Sport.

 

Sabău mai aşteaptă şi acum răspunsul final al lui Copos: "Din discuţia pe care am avut-o, practic, eram antrenorul Rapidului. Dar, după două-trei zile, n-a mai sunat telefonul, cum era înţelegerea".

 

Următorul care a intrat la negocieri cu George Copos este antrenorul Oţelului, Dorinel Munteanu.

 

A sosit rîndul lui Dorinel » Copos a început negocierile şi cu antrenorul Oţelului

 

 

Sursa: gsp.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...