Jump to content
Sign in to follow this  
DuTzUuBv

[Respins][PROPUNERE] Radio Live pe Forum

Recommended Posts

Buna seara, vreau sa fac si eu cateva propuneri pentru dezvoltarea acestui forum.

Dupa cum spune Titlul "Radio Live pe Forum" am venit cu ideia asta pentru ca iti da un + la comunitate . Asa nu te mai plictisesti pe forum si poti asculta Muzica Live de ex: Radio ZU sau Radio eGaming .

 

ceva de genul ->> etguw8.pngse v-a adauga sus de tot unde este Banner-ul eGaming .

Si cand te Loghiezi pe forum ori apesi PLAY ori iti canta AUTOMAT!

 

Sper sa fie de folos ceea ce am spus mai sus, iar daca sunteti de acord o sa mai vin cu diferite propuneri care din punctul meu de vedere o sa ajute la dezvoltarea acestui forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si ce plus aduce acest radio comunitatii ? :| eu cand stau pe forum/samp ascult muzica de pe youtube, nu vad rostul unui radio, astept de la tine sa-mi spui ce + ar aduce comunitatii.

 

Contra

Edited by FloRin17

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest wLLy

Contra.

Cand stau pe forum ascult muzica de pe youtube, si ma enerveaza tare rau astea pe forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, s au mai încercat... nu ajuta la nimic..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si ce plus aduce acest radio comunitatii ? :| eu cand stau pe forum/samp ascult muzica de pe youtube, nu vad rostul unui radio, astept de la tine sa-mi spui ce + ar aduce comunitatii.

 

Contra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana schimbi muzica de pe YT , asa sculti radio de pe un post sau ce-l mai bine e cu radio eGaming cum ar fii sa se de-a dedicatii sa ascultam ce se face pe servar SAMP sa fie putin mai real .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra. N-am chef sa ascult un anumit gen de muzica sau sa-mi fac un ritual din a opri un player. Si daca nu stii sunt persoane ce prefera linistea cand intra pe un site, totodata sa zicem ca n-ar fi autoplay insa altfel n-ai avea ce face cu el. Si asa ajungem la ce a fost radioul in trecut. ,,Verificau baietii daca se aud mai bine ca pe skype."

 

Pana schimbi muzica de pe YT , asa sculti radio de pe un post sau ce-l mai bine e cu radio eGaming cum ar fii sa se de-a dedicatii sa ascultam ce se face pe servar SAMP sa fie putin mai real .

 

 

Ce mult pretuiesti tu timpul.

Edited by VRazvan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respins, din cate se pare nu sunt doritori prea multi. Poate pe viitor.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...