Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Gam3R

Counter-Strike Global Offensive

Recommended Posts

cs-go.jpg

 

 

Succesorul unuia dintre cele mai po######re FPS-uri are o data de lansare.

Valve a anuntat printr-un comunicat de presa ca CS: GO va fi disponibil pe PC, Mac, PSN si Xbox LIVE in data de 21 august 2012. Jocul va dispune de noi harti, caractere, moduri de joc, matchmaking si arme, fiind o versiune imbunatatita a continutului din Counter Strike cel clasic.

Voi asteptati sa jucati Global Offensive? Credeti ca va fi un succes la fel de rasunator ca cel din ’99?

Sursa: ggb.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

In niciun caz nu va fi la fel de bun ca cel din 99'. Au facut cacatul praf si cu aceasta versiune. Are cerinte prea mari pentru a putea fi comparat cu acel joc, si deja a dat-o-n Battlefield sau alte jocuri de genul. Nu cred ca o versiune viitoare va mai egala Counter-Strike-ul 1.6 (oldie but goldie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

In niciun caz nu va fi la fel de bun ca cel din 99'. Au facut cacatul praf si cu aceasta versiune. Are cerinte prea mari pentru a putea fi comparat cu acel joc, si deja a dat-o-n Battlefield sau alte jocuri de genul. Nu cred ca o versiune viitoare va mai egala Counter-Strike-ul 1.6 (oldie but goldie).

 

Afirm, sunt de acord cu tine, cu toate graficele lui proaste, tot ala ramane cel mai tare si iubit.. insa nici asta nu va fi rau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu il am pe withe list pe steam :X il si cumpar cand apare :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu cum puteti sa mai jucati C.S 1.6 .. e prea vechi si prea expirat, te saturi de aceleasi harti si sa te tot impusti ca prostu. la ce cerinte are cred ca imi merge foarte bine si pe telefon :))

Mereu este buna o schimbare.

Cerintele pentru Global Offensive mi se par extrem de mici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citeste regulamentul.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...