Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LilGangsta

[Prezentare] L.A. NOIRE

Recommended Posts

Poster :

wKvVY.jpg

Numele jocului : L.A. NOIRE

Descriere : L.A. Noire este un joc video dezvoltat de Rockstar Games in colaborare cu Team Bondi. Jocul a fost lansat in mai 2011, pentru PS3 si Xbox 360.L.A. Noire foloseste o imagine cu tenta de alb-negru, asemanatoare imaginilor din filmele politiste de la sfarsitul anilor 40. Deasemenea, dezvoltatorii au incercat sa recreeze o copie cat mai fidela a Los Angeles-ului acelor ani. Jocul ne introduce intr-o lumea a mafiei si a coruptiei postbelice, o lume in care jazz-ul si drogurile dominau viata celor implicati in afacerile necurate. Jucatorii vor prelua rolul unui detectiv din LA si vor trebui sa rezolve o serie de crime, cu sau fara legatura intre ele, intr-o maniera destul de personala si cu un sfarsit open ended. Dezvoltatorii au folosit pentru crearea jocului tehnologia MotionScan, un sistem care inregistreaza expresiile faciale ale actorilor si le transpun in jocuri sau filme. MotionScan seamana foarte mult cu tehnica folosita de regizorul James Cameron in filmul Avatar.

 

Cerinte de sistem :

 

Minim:

  • CPU: Intel Dual Core 2.2 GHz sau AMD 2.4 GHz
  • RAM: 2GB
  • Video: GeForce 8600GT 512MB sau Radeon HD 3000 512 MB

Recomandat:

  • CPU: Inte Quad Core 3.2 GHz sau AMD Quad Core 3.2 GHZ
  • RAM: 8GB
  • Video: GeForce GTX 580 1536 MB sau Radeon HD HD 6580 1024 MB

Trailer :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il joc de cam o saptamana si e un joc super genial!

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mine nu merge sa il instalez :-??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul Acesta are prea multe asteptari pentru 2012 , sa fim seriosi, cine are 8GB Ram? nu multa lume in orice caz, Gameplay: 9 Contine un Gameplay foarte reusit, Interogatorile sunt fenomenale, iar faza cu expresia fetei este nemaipomenita! Grafica : 10 La 8GB ram cerinte recomandate nici nu te poti astepta la o nota mai mica de 10 la capitolul grafica! StoryLine: 9 Storyline-ul este fantastic,dar nu perfect, la inceput multe cazuri sunt plictisitoare,prea putine schimb de gloante, era de asteptat o actiune mai ampla,mai complexa, per total jocul este de 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie imi merge dar se misca in poze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi plac asemenea jocuri . Am incercat sa il joc,dar nu imi mergea:))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...