Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Gam3R

Recommended Posts

510578-vlad-chiriches1.jpg

 

 

Asa cum a dorit finantatorul Gigi Becali, Steaua mizeaza in acest sezon pe un cuplu de fundasi centrali romani format din Vlad Chiriches (22 de ani) si Florin Gardos (23 de ani). Cei doi nu au dat inca satisfactie totala. Aproape ca n-a fost meci in care ei sa nu greseasca, inclusiv in recentul 5-1 cu Universitatea Cluj, cu Gardos ”de serviciu”.

 

Intrebat la emisiunea ”Versus” de pe GSP TV daca nu este nelinistit de slabiciunile si exitarile lor, Laurentiu Reghecampf a afirmat: ”Nu sint ingrijorat. Sint jucatori tineri, mai au multe de invatat. Trebuie sa munceasca in continuare, amindoi sint dornici sa ajunga mai departe, la echipa nationala”.

 

Dintre subiecte n-a lipsit Tatarusanu, devenit rezerva lui Stanca: ”Nu are de ce sa se supere. E profesionist, trebuie sa inteleaga situatia. Sa se pregateasca mai bine, iar cind voi avea nevoie voi apela la el. Se poate sa aiba o perioada mai slaba, dar pentru mine ambii portari sint foarte importanti”.

 

sursa : gsp.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu , eu cred ca CHIRICHES si GARDOS au un viitor in fata. De exeplu pe Chiriches il vroia AC Milan , FC Barcelona si multe Echipe bune. Iar pe Gardos , eu imi aduc aminte akum 2-3 ani facea senzatie la steaua. Deci cred ca este cel mai bun cuplu de Funcdasi din ramani pana akum , parerea mea . :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...