Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kaZze

Celia ft Mohombi - Love 2 Party Official Video HD produced by Dr.COSTI 2012

Recommended Posts

Β 

Β 

Mazare cel mai tare : Welcome to Mamaia

:))) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar foarte tare piesa, in general ascult Mohombi, are o piesa foarte frumoasa si cu extrem de multe vizualizari pe YT, nici piesa asta nu e rea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte buna colaborarea celor 2 artisti, zic eu una potrivita. Mi-a placut si comentariul lui Radu Mazare ce l-am vazut la televizor, omul a fost sincer si a zis ca nu e foarte reusita melodia ca si Welcome To Saint Tropez dar nici esuata.

Din cate stiu, aceasta melodie e facuta pentru a promova statiunea Mamaia si litoralul romanesc. Radu Mazare e cireasa videoclipului :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

O piesa frumoasa si o face si mai frumoasa caci a fost fil###### in Romania

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era mai frumos daca atunci cand a zis "Welcome to Mamaia" scotea Katanele si dansa :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte reusita colaborarea intre acesti artisti si foarte reusita aceasta melodie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte buna colaborarea celor 2 artisti, zic eu una potrivita. Mi-a placut si comentariul lui Radu Mazare ce l-am vazut la televizor, omul a fost sincer si a zis ca nu e foarte reusita melodia ca si Welcome To Saint Tropez dar nici esuata.

Din cate stiu, aceasta melodie e facuta pentru a promova statiunea Mamaia si litoralul romanesc. Radu Mazare e cireasa videoclipului 21.gif.

Β 

Am vazut si eu interviul lui Radu Mazare, doar ca este diferit fata de ce ai zis tu :)), zicea ca este o melodie buna, nu foarte buna ca "vara nu dorm"

Personal, mi se pare foarte faina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super tare piesa merita ascultat !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...