Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

haNNi

Gigi Becali a cumpărat o casă de 800 de milioane unui copil de 10 ani care are grijă singur de bunica lui!

Recommended Posts

Gigi Becali a cumparat o casa de 800 de milioane unui copil de 10 ani care are grija singur de bunica lui!

 

 

377289_10151167519674379_1958372581_n.jpg

 

Drama baietelului de 10 ani din Buzau, care isi îngrijeste singur bunica, se apropie de sfarsit. Gigi Becali a ajuns la casa de chirpici a lui Marian. Povestea tulburatoare a baietelului l-a impresionat pe Becali, care a declarat ca ii va cumpara o casa si va avea grija de el "ca un tata".

Sursa: gsp.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,un gest frumos facut din partea lui Gigi,dar din pacate este doar o casa.Are sub ce acoperis sa stea , dar restul de bunuri ce trebe in casa ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,un gest frumos facut din partea lui Gigi,dar din pacate este doar o casa.Are sub ce acoperis sa stea , dar restul de bunuri ce trebe in casa ??

 

Mai proasta gandire ca a ta cred ca nu exista pe pamantul asta. Fii sigur ca daca i-a cumparat o casa ii v-a cumpara tot ce trebuie pentru ea, nu doar casa, dupa gandirea ta asta reiese, o prostie! Tie presupun ca prima data iti trebuiau bunurile si dupa casa, sau ma insel ?

 

ON: Un gest pentru care, palaria jos din partea mea pentru Gigi Becali.

 

PS: Ferb_Ferb ma cam enervezi si pe SA:MP faci figuri care nu trebuie aratate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poi daca a zis Gigi ca va avea grija de el ca un tata , Cred ca ii va oferi si ce ii trebuie , parerea mea .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,un gest frumos facut din partea lui Gigi,dar din pacate este doar o casa.Are sub ce acoperis sa stea , dar restul de bunuri ce trebe in casa ??

 

Tu crezi ca doar constructia in sine face 800 de milioane? E evident ca e complet echipata casa. Un gest frumos facut de Gigi, felicitari lui.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,un gest frumos facut din partea lui Gigi,dar din pacate este doar o casa.Are sub ce acoperis sa stea , dar restul de bunuri ce trebe in casa ??

 

Cred ca o sa ii cumpere si "bunurile" Nu toate...dar nah...cele importante...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,un gest frumos facut din partea lui Gigi,dar din pacate este doar o casa.Are sub ce acoperis sa stea , dar restul de bunuri ce trebe in casa ??

 

 

Daca intrati pe site-ul postat de mine acolo , si va uitati la videoclip o sa vedeti ca i-a cumparat tot ce are nevoie , chiar a specificat ca-i mai da bani pe tot ce se afla in casa sa ramana acolo . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...