Jump to content
Sign in to follow this  
haNNi

[Respins]Propunere Forum

Recommended Posts

Salut.

 

Dupa cum spune si titlul , am o propunere pentru forum , o sa intru direct in subiect .

 

Propun , un buton de "dislike" langa cel de "like".

 

La ce ar ajuta? Pai eu zic asa , de multe ori nu avem voie sa lasam reply , mai ales intr-o plangere , un forum , subforum unde nu avem permisiunea de a posta , cel mai corect mod si o modalitate de a-ti exprima opinia asupra unui reply , unui post , ar fi existenta butoanelor de "like " si "dislike" , cum pe cel pentru a-ti putea arata entuziasmul sau mai stiu eu , te inspira un post ii dai like , la fel am putea folosii un buton de dislike , din motive pe care le-am explicat si mai sus , si cred ca mai sunt .

Doresc sa lasati Pro/Contra , daca va place propunerea acum puteti da like , daca nu dislike nu avem deocamdata :))) , acum serios , langa opinia "Pro/Contra" lasati si de ce va place , nu va place.

 

Toate cele bune , fara jigniri sau mai stiu eu ce , doar am propus , puterea se afla majoritatii.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respins.

 

S-a scos sistemul vechi cu un motiv anume si nu dorim sa il introducem din nou, doar probleme apar intre utilizatori. 100 de plangeri ca "X imi da minus" "X isi face conturi sa imi dea minus" etc., cei care au experimentat sistemul vechi de reputatie stiu destul de bine ce probleme sunt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...