Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

[News] Grand Theft Auto III, disponibil pe PS3

Recommended Posts

43ipt.jpg

 

Grand Theft Auto III, jocul lansat de Rockstar Games in anul 2001, este acum disponibil si pentru PlayStation 3. GTA 3 este disponibil via PlayStation Store si costa 7.99 lire englezesti, respectiv 9.99 Euro.

 

Fiind unul dintre cele mai influente jocuri ale anilor 2000, Grand Theft Auto III a fost vandut in peste 15 milioane de exemplare, de la lansare si pana in prezent. Titlul este disponibil si pentru PC, Xbox, PlayStation 2 si Xbox. In 2011, GTA 3 a ajuns si pe tabletele si telefoanele mobile moderne (Android, Iphone, Ipad), fiind lansat sub titlul Grand Theft Auto 3: 10 Year Anniversary.

 

In momentul de fata, Rockstar lucreaza la viitorul joc al seriei, intitulat Grand Theft Auto 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mir ca inca se mai investesc bani intr-un joc de de aproape 12 ani. Oricum, Rockstar ar trebui sa il tina in slavi pentru ca aceste jocuri (III, Vice City) au ajutat la dezvoltarea lor.

Jocul copilariei a multora dintre noi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu joc San Andreas pe PS2, sunt curios ce are gta ||| in plus de se vinde mai bine,e facut pt PS3 si d-aia e asa cautat:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mi se pare o idee prea stralucita, deoarece GTA 3, nu e un joc de proportii, cel putin nu pentru PS3, parerea mea. Era bun cum era pe PC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow , insfarsit de cand am asteptat sa apara jocul si pe PlayStation 3 . Abia astept sa-l joc si eu :D

7.99 lire englezesti, respectiv 9.99 Euro.

Sincer .. Nu mi se pare asa de mult. Ma rog ... Astept sa vad si ce grafica o sa aibe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow , insfarsit de cand am asteptat sa apara jocul si pe PlayStation 3 . Abia astept sa-l joc si eu 4.gif

 

Sincer .. Nu mi se pare asa de mult. Ma rog ... Astept sa vad si ce grafica o sa aibe 1.gif

Ce grafica sa aiba ma ? Aceiasi grafica care o avea si acum 12 ani.

Nu ai inteles ca producatorii nu au modificat absolut nimic la joc ? Este acelasi joc doar ca l-au convertit si pentru PS3.

Poftim :

http://www.youtube.com/watch?v=nk0iNvX3P2s

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...