Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

GotRullezz

DECIZIE SOC a lui Becali: "O sa vorbesc cu Reghe sa il ierte!" Ce i-a cerut Reghecampf lui Gigi in cazul lui Nikolici

Recommended Posts

Vezi ce decizie a luat Becali si cum va incerca sa il convinga pe Reghecampf sa il ierte.

Β 

decizie-soc-a-lui-becali-o-sa-vorbesc-cu-reghe-sa-il-ierte-ce-i-a-cerut-reghecampf-lui-gigi-in-cazul-lui_size1.jpg

Β 

"Eu sunt parintele acestei familii si copiii trebuie sa mi-i apropii si la momente grele sa ii incurajez. Pentru ei, la ora asta, imaginile astea sunt foarte grele si eu trebuie sa vin cu o mangaiere. Aseara cand am vazut imaginile nu mi-a venit sa cred. Meme mi-a spus ca i-au cerut voie, le-am dat si bodyguarzi, dar el nu poate sa stea dupa fiecare sa vada cate pahare beau.

Β 

Daca joaca bine si marcheaza goluri, Nikolici isi va reveni. O sa il urmareasca imaginile astea, va dati seama. Reghe a vrut sa il amendeze dar eu o sa il rog sa il ierte ca nu e cazul acum si ca a inteles ca a gresit. Reghe a vrut amenda maxima dar o sa il conving sa il iertam.

Bine, nu am ce sa ii fac ca lui ii place bautura, nu ai ce sa ii faci, nu il tii departe de bautura!

Pe Nikolici o sa iau 20 de milioane de euro, pe Chipciu 25 de milioane, o sa vedeti, urmeaza ca Steaua sa iasa campioana si Romania sa mearga la mondial!"

Β 

Β 

sursa: sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...