Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DaRkk

[Prezentare] Abraham Lincoln: Vampire Hunter.

Recommended Posts

-Poster :

BdzKu.jpg

-Regia / Autori : Timur Bekmambetov

-Roluri / Actori : Benjamin Walker , Rufus Sewell , Dominic Cooper .

-Gen : Actiune|Fantastic|Horror|Thriller.

-Data lansarii : 22.06.2012

-Scurta Prezentare : ABRAHAM LINCOLN: VANATOR DE VAMPIRI analizeaz viata secreta a celui de-al 16-lea presedinte american si povestea nespusa care le-a modelat natiunea. Realizatorii vizionari Tim Burton si Timur Bekmambetov (regizorul filmului “Wanted”) contribuie cu o voce proaspata la stiinta sangeroasa privind vampirii, imaginându-l pe Lincoln drept cel mai mare vânator de vampiri din istorie.

-Sursa : http://www.cinemagia...-hunter-559055/

-Trailer :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am vazut filmul dar nici nu mi-se pare prea stralucit tocmai din cauza asta nici nu am vrut sa il vad. Daca vor scoate partea a doua cum o vor denumi? George Washington Vampire Hunt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate vad in Trailer e frumos filmul o sa il incerc si eu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare interesant acest film, care ni-l prezinta pe cel mai mare presedinte american, parerea mea, intr-o ipostaza inedita - a vanatorului de vampiri.

Nu pot sa zic prea multe despre acest film atat de bizar ca subiect, deocamdata. Nu inteleg de unde a aparut ideea ca Lincoln ar fi vazut macar un vampir vreodata, dar sa mai si vaneze...

In Romania s-ar putea face un film cu titlul "Traian Basescu: Vanator de maidanezi, moguli sau mineri ". altul: "Stefan cel Mare: Vanator de turci" ori, preferatul meu: "Vadim Tudor: Vanator de unguri" este de nepretuit:))

Chiar astept cu interes acest film atat de misterios prin prisma subiectului ciudat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare acest film , pare in genul Van Hellsing (sau ceva de genu) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...