Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

GotRullezz

FABULOS! Un roman a dat tunul la pariuri: Steaua i-a adus un castig de 250 de ori mai mare! Ce bilet DEMENT de 14 meciuri a jucat

Recommended Posts

Un fan al Stelei a dat o adevarata bomba la pariuri cu un bilet jucat pe meciurile din grupele Europa League.

Β 

fabulos-un-roman-a-dat-tunul-la-pariuri-steaua-i-a-adus-un-castig-de-250-de-ori-mai-mare-vezi-biletul_1.jpg

Β 

Suporterul ros-albastrilor a tinut sa ii multumeasca lui Mihai Stoica, pe profilul de Facebook, pentru victoria de senzatie obtinuta in fata norvegienilor, scor 2-0. Mai mult, acesta a postat si o poza cu biletul nebun pe care l-a jucat la o agentie de pariuri, acesta reusind sa multiplice de 250 de ori suma pariata.

Β 

Pariorul a jucat nici mai mult nici mai putin decat 2 euro pe cele 14 meciuri, iar rezultatele inregistrate l-au facut mai 'bogat' cu 528 de euro.

Β 

"Multumesc Steaua ! Cu 2 euro :), sunt mai bogat cu 500 si ceva :D ! Sunt Stelist de aproape 30 de ani, dar nu am mai vazut STEAUA de mult timp jucand asa de bine !!! BRAVO !", a postat suporterul pe Facebook-ul managerului Stelist.

Β 

Β 

sursa: sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai era tot la fel un stelist care cu 5 lei a castigat 900 si ceva de milioane vechi.. :) orcum omu a avut bulan si a fost inspirat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biletul ii se datoreaza lui Hannover care a fost egalata in min 90 si a dat in min 90+3 golul victoriei.Ce a facut Steaua ? Mai nimic a batut o echipa norvegiana cu o cota scazuta.Totul ii se datoreaza lui Hannover.Dar astia de la sport.ro doar asta stiu STEAUA STEAUA STEAUA si iar STEAUA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat noroc a putut avea omu'...de la 2 euro a ajuns la 500si ceva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nam si eu norocu asta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

La meciul dintre Liverpool - Anzhi, nu s-a terminat egal 1-1? Eu asa imi aduc aminte, el a pus '1' totusi.

E ceva in genul biletului meu, dar din pacate pe mine m-a scos PSV, si acum ma gandesc la acel castig.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...