Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

OmuPower

AMI este una dintre cele mai cautate artiste ale anului

Recommended Posts

AMI este una dintre cele mai cautate artiste ale anului

AMI-este-una-dintre-cele-mai-cautate-artiste-ale-anului.jpg

 

AMI, artista cu unul dintre cele mai spectaculoase debuturi de pe piata muzicala romanesca, se bucura de succes, numeroase aprecieri pozitive si o multime de cereri pentru concerte. AMI isi imparte timpul intre facultate, repetitii, sala de sport si drumurile prin tara spre orasele unde publicul o asteapta de fiecare data entuziasmat.

"Intotdeauna m-am simtit bine pe scena, dar niciodata nu am simtit ceea ce simt acum. Chiar nu ma asteptam sa am cereri atat de devreme, avand in vedere ca piesa "Trumpet Lights” a fost lansata cu aproximativ trei, patru luni in urma. Cea mai mare satisfactie a mea e sa vad o mare de oameni cum canta odata cu mine versurile single-ului meu si nu numai. E tot ceea ce mi-am dorit si s-a implinit.” a declarat AMI.

Hitul "Trumpet Lights” se mentine in primele trei pozitii ale topurilor de specialitate. Saptamana aceasta, in Fresh Top 40 Kiss FM, piesa lui Ami ocupa locul 1, iar in Zu Most Wanted locul 2. Artista apare in fata publicului din tara, de minim trei ori pe saptamana, atunci cand are concerte in diferite orase.

 

 

 

Sursa:

Click.

 

 

 

 

warn up / nerespectare regulament

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...