Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

Anda Adam lanseaza videoclipul "Amo".

Recommended Posts

Desi Anda Adam nu o duce prea bine in plan personal, despartindu-se de curand de Victor Slav, in plan muzical se descurca foarte bine. Solista pregateste videoclipul noului single, "Amo", care se bucura deja de succes in randul fanilor in varianta neoficiala. Teaserul este disponibil mai jos.

 

Anda-Adam-lanseaza-videoclipul-quot-Amo-quot-teaser.jpg

 

"Amo" e o colaborare cu echipa HaHaHa Production si nu are cum sa nu ne aminteasca de Selecta, primul mare hit al Andei, iar daca vedem teaserul ni se confirma incercarea de a reedita succesul fulminant pe care l-a avut single-ul la momentul aparitiei.

 

Piesa a fost cantata in prima auditie la Media Music Awards 2012, acolo unde Anda a avut una dintre cele mai spectaculoase aparitii ale serii. Ea purtat o rochie tip sirena, cu imprimeu de clepsidra, avand partile laterale decupate si imbogatite cu lame metalice aurii.

 

In alta ordine de idei, Anda a declarat de curand la Kiss Fm ca se gandeste serios sa lanseze si o piesa rock: "Chiar am voce de cantat rock si am piese rock pe care le cant pentru ca imi place sa le cant. Am luat in calcul si varianta de a face la un moment dat o piesa rock, pentru ca as vrea ca lumea sa ma vada pe un total alt stil, la care nu s-ar astepta. Chiar mi se potriveste rockul, mai mult decat dance-ul. Eu sunt un pic mai agresiva ca maniera de cantat, tocmai de aceea spun ca piesele pop-rock mi se potrivesc foarte bine".

 

Anda Adam - Amo (teaser video)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...