Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Marci

Meciurile Uefa Champions League din data de 04-05 Decembrie

Recommended Posts

champions_league.png

 

4 December 2012

 

Group A

 

Dinamo Zagreb 1-1 Dynamo Kyiv

PSG 2-1 Porto

 

Group B

 

Montpellier 1-1 Schalke

Olympiacos 2-1 Arsenal

 

Group C

 

Málaga 2-2 Anderlecht

Milan 0-1 Zenit

 

Group D

 

Dortmund 1-0 Man. City

Real Madrid 4-1 Ajax

 

 

5 December 2012

 

Group E

 

Shakhtar Donetsk 0-1 Juventus

Chelsea 6-1 Nordsjælland

 

Group F

 

 

LOSC 0-1 Valencia

Bayern 4-1 BATE

 

Group G

 

Barcelona 0-0 Benfica

Celtic 2-1 Spartak Moskva

 

Group H

 

Man. United 0-1 CFR Cluj

Braga 1-2 Galatasaray

 

Sursa: UEFA.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unele echipe mari au luat bataie de exemplu Manc City cu Dormunt.Dormunt era calificata si a luat bataie de la ei cu 1 la 0.Au fost multe surprize

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milan a luat bataie cu 1-0 e la ZENIT ... Se poate intampla orice ! Dar imi pare rau ca CFR nu s-a calificat un LIGA ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milan a luat bataie cu 1-0 e la ZENIT ... Se poate intampla orice ! Dar imi pare rau ca CFR nu s-a calificat un LIGA ...

Au fost destule surprize aseara in Champions League , speram sa se califice si Steaua in seara asta fara mari emotii , eu cred ca au destule sanse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steaua se va califica,dar va trebui sa abordeze o tactica foarte buna pentru antrenorul lui copenhaga ii stie toate miscarile lui reghe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barcelona 0-0 Benfica :O dupa efortul pe care l-a depus Barcelona credeam ca vor castiga dar nu sa intamplat acest lucru.. totusi a fost un meci frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barcelona 0-0 Benfica 13.gif dupa efortul pe care l-a depus Barcelona credeam ca vor castiga dar nu sa intamplat acest lucru.. totusi a fost un meci frumos

 

Nu cred ca ai vazut meciul. Barcelona a jucat cu foarte multe rezerve, pustani. A intrat putin Messi si s-a accidentat. Villa si Adriano parca au mai fost dintre jucatorii importanti ai echipei.

 

Deci nu vad de ce te mira rezultatul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-a scos CFR de la pariuri X( , am pus X pauza si 1 Final.Destul de multe surprize , era de asteptat deoarece deja calculele erau facute astfel incat si jucatori care nu prea au evoluat au avut sansa lor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca ai vazut meciul. Barcelona a jucat cu foarte multe rezerve, pustani. A intrat putin Messi si s-a accidentat. Villa si Adriano parca au mai fost dintre jucatorii importanti ai echipei.

 

Deci nu vad de ce te mira rezultatul.

Chiar daca au jucat cu rezervele au facut un meci frumos(Pentru mine) acum nush parerea ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...