Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

quZt

Neymar, aproape sa fie macelarit pe teren dupa driblingul anului!

Recommended Posts

Neymar a tinut spectatorii in picioare la partida cu Botafogo, insa pe adversari i-a scos din minti!

socant-neymar-aproape-sa-fie-macelarit-p

Nunes, omul pe care l-a driblat superb in partida din urma cu doua zile, face o dezvaluire incredibila! "Am vrut sa-l rup, m-am gandit de 10 ori la asta! Ceea ce a facut a fost o lipsa de respect la adresa mea si a lui Botafogo. Lumea ii apreciaza pe Ronaldinho si pe Ronaldo, ei nu faceau niciodata asa ceva, isi considerau mereu adversarii de acelasi nivel cu ei si nu ii faceau sa se simta ca niste gunoaie", a explicat fotbalistul pentru Globo Esporte

Cand a auzit amenintarile, Neymar n-a putut sa se abtina sa rada! Crede ca fotbalul ar trebui sa-i relaxeze pe oameni si ca fanii vin pentru spectacol la stadion: "Joc acelasi fotbal si la 0-0, si la 1-0, si la 2-0! Asta e jocul, trebuie sa ne simtim bine si jucand, si uitandu-ne cum joaca altii".

Santos a castigat cu 3-0 partida cu Botafogo din campionatul Paulista si e pe primul loc dupa doua etape, cu maximum de puncte. Neymar are deja 3 goluri marcate in doua partide.

 

 

Vezi aici marturia lui Nunes, jucatorul lui Botafogo -> http://sportv.globo.com/videos/ta-na-area/t/ultimos/v/nunes-sobre-dribles-de-neymar-pensei-dez-vezes-ia-quebrar-ele-todo/2367713/?utm_source=Facebook&utm_medium=Social&utm_campaign=globoesportecom

 

Sursa: sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu contesta nimeni ca nu este un jucator talentat dar as vrea sa il cum face el nebuniile astea pe care la face intr-un campionat Englez sau Spania-Italia-Germania.:))) ca il descentreaza fundasi europeni :)) pai crezi ca o sa mai mearga circaria asta a lui de joc in u.e ? :))) nu prea cred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probabil si Neymar este un fotbalist lipsit de respect si de bunele maniere ca Balloteli......Nu il vad facand jongleriile alea in Anglia :)) cred ca l-ar rupe fundasii imediat:))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...