Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Marci

Steaua a luat trei goluri de la Ceahlăul, dar Reghe este calm

Recommended Posts

"Am jucat cu o echipă foarte bună, de ce să ne îngrijorăm?"

 

reghecampf.jpg?width=610

 

Antrenorul Stelei, Laurenţiu Reghecampf, şi-a felicitat elevii pentru atitudine după meciul câştigat la Piatra Neamţ (4-3) şi nu se declară îngrijorat de faptul că echipa sa a primit trei goluri cu 5 zile înaintea returului cu Chelsea, din optimile Europa League.
 

"Am realizat obiectivul pe care ni l-am propus la Piatra Neamţ. Este adevărat că am luat trei goluri, dar am reuşit să menţinem diferenţa din clasament faţă de Astra. Europa League este pe locul doi atunci când jucăm în campionat.

Este important să avem toţi jucătorii sănătoşi, Daniel Georgievski a revenit foarte bine, Iancu ne poate ajuta şi el. Mi-au plăcut determinarea şi faptul că am alergat foarte bine, le-am închis jocul. Pe un astfel de teren se poate întâmpla orice. Ceahlăul este o echipă foarte bună, nu are de ce să ne îngrijoreze că am luat trei goluri.

Nu m-am uitat la meciul lui Chelsea, nu m-a interesat decât partida noastră cu Ceahlăul. Îi vom studia zilele viitoare, avem timp.

Dacă plec la finalul sezonului? Terminaţi cu prostiile astea!", a spus Reghecampf.

 

Click pentru partida text + goluri video.

 

Sursa: www.prosport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steaua a jucat bine ,a avut mai multe scapari in aparare dar a fost bine pana la urma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu conteaza cate goluri am luat , conteaza ca am batut cele 3 puncte sunt importante. M-am uitat la meci , steaua a facut un meci bun chiar daca terenul a fost foarte prost.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...