Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Marci

Steaua profită de pauza competiţională! Echipa lui Reghe va disputa un meci amical la Brăila

Recommended Posts

ale8377.jpg?width=610

 

 Steaua profită de pauza competiţională prilejuită de meciurile naţionalei pentru a disputa o partidă amicală.

Managerul Stelei anunţă că echipa lui Reghecampf va disputa un joc amical la Brăila în compania liderului Ligii a II-a - Seria 1.

"Sâmbătă, 23 martie, 13.00h, la Brăila, vom întâlni liderul Ligii a 2 a - Seria 1. Steliştii din Brăila vor avea ocazia să-i vadă jucând pe cei care au spulberat Ajax şi au învins campioana Europei. Nu vor lipsi Latovlevici, Szukala, Prepeliţă, Filip, Tatu, Laurenşiu Reghecampf sau concitadinul lor, Toni Petrea.", a scris unul dintre managerii Stelei pe un site de socializare.

 

Sursa: www.prosport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am un prieten care joaca la CF Braila, e foarte entuziasmat de meciul asta , am facut chiar un pariu cu el :))) , asa ca astept si eu meciul asta, stii cumva pe ce post va fi difuzat ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am un prieten care joaca la CF Braila, e foarte entuziasmat de meciul asta , am facut chiar un pariu cu el :))) , asa ca astept si eu meciul asta, stii cumva pe ce post va fi difuzat ? :)

Inca nu stiu daca va fi televizat, cred ca nici nu va fi dat la televizor, dar te voi anunta imediat ce voi afla detalii legate de TV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu ca el zicea ca va fi sigur televizat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steaua e singura echipa care a luat un amical , celelalte echipe se odihnesc :)). Cred ca vom bate si meciul acesta amical cu 4-0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am un prieten care joaca la CF Braila, e foarte entuziasmat de meciul asta , am facut chiar un pariu cu el :))) , asa ca astept si eu meciul asta, stii cumva pe ce post va fi difuzat ? :)

 

 

Stiu ca el zicea ca va fi sigur televizat.

13:00 Braila - Steaua, in direct la Sport.ro.

 

Ai avut dreptate.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...