Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Rakku

UEFA i-a redus suspendarea lui Ibrahimovici şi va putea juca împotriva Barcelonei

Recommended Posts

565131-892750-14948807-640-360.jpg

 

UEFA a decis astăzi ca Ibrahimovici să rămînă cu o singură etapă de suspendare, informează El Mundo Deportivo. Astfel, atacantul de la PSG va putea juca împotriva Barcelonei în cele două partide din sferturile Ligii Campionilor.

Ibrahimovici şi-a ispăşit pedeapsa în meciul retur din optimile de finală ale Ligii, jucat de echipa sa împotriva celor de la Valencia.

Suedezul a jucat pentru Barcelona în sezonul 2009-2010, marcînd 16 goluri în cele 29 de partide jucate pentru catalani în La Liga. 
Ibrahimovici i-a criticat dur pe cei de la Barcelona în autobiografia sa, apărută în 2011.

 

 

Sursa: www.gsp.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da deci era sa-i rupa aluia piciorul si el sta doar o etapa. Ce face banul ...:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie nu imi place de loc acest jucator Ibrahimovici , atat de mare se da ca e mai bun ca Messi , ca el s-a saturat ca tot sa castige Barcelona / Messi , dar el a uitat de unde a plecat :-j . Mie mi se pare ca e cu mult mai figurant ca Cristiano Ronaldo si acest gen de jucator eu nu il suport care se crede Zeu :| . Si vb lui Releu daca ii rupea picioru , il baga in spital 3-4 luni , dadea banu si gata sa dus suspendariile :-j.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mutat in UCL & Europa league.

 

Puteti discuta aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...